Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes C 202 Maksymalna predkość to 110km/h

12 Lut 2006 21:47 2879 8
  • Poziom 2  
    Cześć wam wszystkim.Mam mercedesa c 202 o pojemności silnika 2.2 diesel,rok produkcji 1994. nie wiem co sie stało ale max. prędkość jaką może uzyskać to 110km/h, oprócz tego przy uruchomieniu silnika zapala się żółta lampka EDC.Natomiast gdy chcę zgasić samochód silnik pracuje około od 2 do 3 sekund.Nie wiem co mam robić proszę o wsparcie i czy jest to poważna usterka.
  • Poziom 21  
    Mój ojciec miał podobnie, ale w aucie bardzo innej klasy. Citroenie C3. Były to problemy z wtryskami. Więc prawdopodobnie tutaj też tak będzie.

Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    Jedyna co moge poradzic to jechać na diagnostyke i zbaczyć jaki błąd wtedy będzie można radzić.
  • spec od auto-elektro
    tu na forum jest specjalista z świdwina o niku "altronik" skontaktuj sie z nim
    powód: sam nic nie zdziałasz bo do tego potrzebny jest sprzet a facet wie o co chodzi w elektronice smochodowej
  • Poziom 11  
    to prawda. A może być jeszcze katalizator zatkany.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    A co to w dieslu nie może się uszkodzić?
  • Poziom 10  
    Oby nie Altronik Świdwin .Facet trudni się naciąganiem klijentów .Diagnostyki przy tobie nie zrobi ,kasuje makabrycznie a gwarancja jest do bramy zakładu.Samochód wjeżdża z jedną usterką a wyjeżdża i wszystko gdzie pan pseudomechanik wsadził ręce kończy żywot .A jak wracasz za tydzień z pretensjami pan mówi proszę zostawić auto bedziemy szukać dalej.oczywiście na koszt klijenta czego nawet nie kryje .Miałem podobny problem żółta kontrolka serwis przy 2500 obrotów na min. Po wyjeździe od pana mechanika kontrolka zapala się jak na dyskotece .Przed naprawą jedna usterka 400km po naprawie 5 usterek na kompie i prawie holowanie w niemczech ,Mechanik zaoszczędził 1.56Euro na miedzianej podkładce pod wtryskiem .Po demontażu nie założył nowej .Poprawka w serwisie w niemczech kosztowała prawie 200E .Odpowiedź pana pseudo mechanika ''wszysto się moze zdarzyć ,to nie jego wina"Czemu jest teraz pięć usterek? "widocznie się coś znowu popsuło" Sprawę zakończe w sądzie mam wydruk z servisu przed naprawą i teraz dam auto do rzeczoznawcy .Odradzam tą firme .
  • Użytkownik usunął konto