Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Linksys WAG354G , dwa komputery - jak skonfigurować router?

devil119 14 Feb 2006 00:51 1499 1
    devil119
    Level 2  
    Panowie mam taki otoz problem mam neostrade i dwa kompy kupilem dzis Linksysa WAG354G ale jestem kompletnie zielony czy ktos by mnie nakierowal na jakis forum i stronke jak to podlaczyc i skonfigurowac,postepuje wg instalki i nic sie nie udaje nawet nie moge wejsc na brame by skonfigurowac routera

poradzilem sobie jednak chcialem z 1 kompa dac sygnal do 2(jako klient wifi) i chodzi spoko ,ale z 2 kompa do 1(jako klient wifi) nie wychodzi nie wykrywa mi sieci???????
    1 komp karta Atheros AR5005G Wireless Network Adapter
    2 komp Broadcom 802.11g

czy ktos ma jakis pomysl?
    P@WEŁ
    Level 20  
    http://www.fen.pl/index.php?go=2&act=3&am...3fd3&crc=bb24ddc6105e787f6355875989f36e29

Tu znajdziesz opis urządzenia...
    Jeżeli masz połączenie sieciowe z urządzeniem (wykrywa sieć na kompie) to już jesteś w domku :)
    Dla win 2k, XP:
    odpal wiersz poleceń i wpisz:
    ipconfig/all
    Dla win 9x
    start->uruchom, wpisz:
    winipcfg
    pojawi Ci się pełna konfiguracja sieci.
    Zobacz jaką masz bramę, odpal przeglądarkę internetową i wpisz w niej adres bramy. Powinna załadować się strona z konfiguracją linksysa.
    Zaloguj się jako administrator (standardowe hasło admin, ale nie dam sobie ręki uciąć, czy będzie działało u Ciebie).
    Potem pozostaje Ci tylko skonfigurować urządzenie, wpisać numer i hasło z neostrady i miłego hakowania w sieci :)
    Pozdrawiam