Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schematów do ciągników MASSEY FERGUSON oraz JOHN DEERE

14 Lut 2006 20:45 22906 13
  • Poziom 14  
    Witam,
    poszukuje jakichkolwiek schematów elektrycznych oraz mechanicznych do ciągników MASSEY FERGUSON, JOHN DEERE oraz innych. Generalnie chodzi mi o schematy do ciągników z hydrauliką sterowaną elektronicznie i elektrycznie.
    Wszyscy, którzy mogliby w jakiś sposób pomóc bardzo proszę o kontakt.
    Z góry dziękuje.

Pozdrawiam,
    Rafał
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 23  
    Jak bedziesz mial do MF 4235 to daj znac.Będę wdzięczny
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 18  
    Witam
    sporo czasu upłynęło od ostatniego postu w tym wątku.. może macie jakiś pomysł na chemat do John Deere.
    Ja mam na głowie ładowarkę teleskopową John Deere 4500 z 97 roku i też nie mam dostępu do schematów. Nie wiecie czasem czy schemat znajduje się w dokumentacji którą można kupić w serwisie oni to nazywają katalog części /serwisówka - ale nie udało mi się dowiedzieć czy jest tam chemat elektryczny
  • Poziom 1  
    Witam :D Mogę przesłaś potrzebującym skany kilku dokumentów do MF, jadnak są tam tylko całe wiązki kabli bez schematu elektrycznego. Jeśli chodzi o elektronikę podnośnika to mam w formie elektronicznej katalog części systemu EHR (czujniki podnośnika i inne elementy). Mój e-mail: melmak12(malpa)o2.pl
  • Poziom 18  
    to ja też dorzucę informacje: Jeżeli chodzi o JD to schematy są dostępne w dokumentacji technicznej "technical manual" inaczej TM-ka. W katalogach części nie ma schematów
  • Poziom 21  
    Podepne sie pod temat. Szukam jakiejkolwiek dokumentacji (najlepiej schematu elektrycznego) do traktorka John Deere Gator (akumulatorowy). Bede wdzieczny za wszelka pomoc.
  • Poziom 10  
    Posiadam ksiązki serwisowe do ciągników Massey Ferguson seria 3000 i 3100 . Zawierają schematy wszystkich systemów i osobiście jako inżynier mechanik i użytkownik MF 3095 uważam za niezbędne do samodzielnej naprawy. Zainteresowanych proszę o kontakt wandryskowski(malpa)poczta.onet.pl
  • Poziom 2  
    Jeśli ktoś dysponuje dokumentacją o mf i chce się podzielić nieodpłatnie z innymi to prosze o kontakt. Marzy mi się zgromadzenie wszelkich informacji na temat mf i udosteonianie ich za darmo dla potrzebujących. Sam wiem jak to jest gdy potrzeba jakiegoś schematu itp a tu pojawia się koleś w gumofilcach i ma instrukcie lub katalog oczywiście za opłatą

http://www.fergusony.rolniczeforum.pl
  • Poziom 1  
    Witam. Posiadam katalog do MF seri 30xx i 31xx i jeszcze chyba jakies inne mogele tam sa. Sam zajmuje sie naprawa instalacji elektrycznych w tych ciagnikach. Schematy instalacji ktore posiada sa dosyc skaplikowane i sa napisane w jezyku niemiecki badz francuskim. Jesli ktos potrzebowal by porady odnosnie jakiegos z MF to sluze pomoca 1koala8(malpa)gmail.com. Zajmowalem sie naprawa ciagnikow przywiezionych z angli i powiem ze jak pierwszy raz to zobaczylem to bylem troszeczke zalamany ale po 3 dniach siedzenia przy instalacji jednego ciagnika idzie to ogarnac :)a jak wiadomo pozniej jest prosciej.
  • Poziom 18  
    potrzebna mi dokumentacja do EHR (podnośnika) do MF 3095 -znajomemu odmówił posłuszeństwa - układ wyłącza sie po kilku sekundach od włączenia silnika.
    zasilanie jest 13,9V moduł i czujnik położenia podnośnika sprawdzony w innym ciągniku.. ze względu na okres żniwny proszę o pomoc
    Robert
  • Poziom 11  
    Witam, ma ktoś instrukcje do ciągniczka John Deere 820?
    Jeżeli tak to proszę o kontakt.
  • Poziom 2  
    Witam posiadam schematy elektryczne i hydrauliczne do John Deere do serii 6020-6920.
  • Poziom 2  
    Witam
    Jesli ktoś posiada instrukcje lub katalogi do ciagników MF lub innych w formacie pdf proszę o przesłanie na mail: instrukcjakatalog(malpa)wp.pl
    wrzucajcie i dzielcie się z innymi :)
    pozdrawiam