Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

C60 i M55 "boot file is not accepted" pomimo przec

krzysztof07.02.87 15 Feb 2006 18:37 1018 8
    krzysztof07.02.87
    Level 12  
    obydwa telefony mają cięty test point i ew FREIA mam powyższy komunikat.Przedtem go nie było i obydwa można było dowolnie flaszewać. O co chodzi
    kocek
    Level 20  
    Pokombinuj w ustawieniach programu "boot mode" tam jest : normal,patched boot i coś jeszcze możliwe,że omyłkowo coś przestawiłeś.
    krzysztof07.02.87
    Level 12  
    spróbuje ale telefony nie mogą wystartować nie tylko we freia ale i v-kley
    tino2003
    Admin of GSM Group
    C60 flashowałeś freią bez TP? Chyba cos Ci się pomyliło.
    pozdr
    krzysztof07.02.87
    Level 12  
    tino źle mnie zrozumiałeś, po przecieciu TP dowolnie można było z telefonami grzebać ale jakiś czas temu coś im odbiło i mam ten komunikat. Może mi pomożesz? TP jest ciety na 100% poprawnie.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    A więc problem może leżeć po stronie zasilania z portu com, były już takie przypadki i nawet na elce pisano na ten temat. Nie pamietam dokładnie ale ktoś dorabiał do kabla zasilanie zewnętrzne i dopiero po tym było dobrze. Spróbuj może na początek zainstalować freie na innym kompie i zobaczysz czy coś się zmieni.
    pozdr
    krzysztof07.02.87
    Level 12  
    nie jestem pewien co do tego zassilania bo kabel kom do liczenia sum kontrolnych itd do noki dct3 działa bez zarzutu. prosze o pomoc i inne uzasadnienia powyższego problemu.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Jest na elektrodzie user o nicku Witux odszukaj jego posty lub zapytaj go na PW bo on miał właśnie taki problem jak Ty i uniego chodziło właśnie o zasilanie.

pozdr
    takikolo
    Level 11  
    A na 100% do końca przecięty?
    I weź naładowaną baterię, bo jak jest bliska wyczrpaniu to też wywala ten bootcore not accepted.