Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung x200 - simlock

15 Lut 2006 19:11 21353 6
  • Poziom 18  
    witam
    czy ktoś odblokowywał ten model?
    jeśli tak to czym
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    tak zaden problemik
    ns dongle w 2 sec. usówa
    z 40-50 sztuk juz odsmoczyłem
  • Poziom 11  
    jA ZROBIŁEM W TEN SPOSÓB:

Włożylem karte innego operatora następnie
    wpisałem *#9998*3323# pojawiło sie menu serwisowe nastepnie wybrałem #1 pierwszą pozycje z menu telefon sie zrestartował i uruchomił bez problemu i bez "Zła karta" ;)
    pozdrawiam

Dodano po 1 [godziny] 3 [minuty]:

Tylko jeszcze jedna uwaga ten powyższy sposób to TEMPORARY UNLOCK czyli po ponownym wyłączeniu i wlączeniu simlock nadal będzie :/

Aby telefon działał w innej sieci (Simlock zdjęty na stałe) należy:
    1.Jeśli zmieniałeś hasło telefonu, ustaw na powrót domyślne hasło 8x0 (00000000).
    2.Włóż do telefonu kartę sim innego operatora niż twój (którą blokuje sim-lock).
    3. Kiedy pojawi się komunikat "Zła karta", wystukaj *#9998*3323#.
    4.Pojawi się menu z którego wybierz pierwszą pozycje TASK LOOP to spowoduje restart telefonu i uruchomienie na nieakceptowanej karcie
    5.Aby zachować wystukaj *0141# i potwierdź zieloną słuchawką. Pojawi się "Spersonalizowano"
    6.Zrestartuj telefon.Jeżeli pojawi się komunikat o wpisanie hasła wpisz 8x0 (00000000)
    7. Zatwierdź i gotowe - odblokowałeś swój telefon.
  • Poziom 11  
    Kędziora sposób najłatwiejszy i działa ,dzieki, ale jak spersonalizowałem to jak to cofnąć ? ,żebym mógł spersonalizować pod inną kartę ?
  • Poziom 10  
    ja też personalizowałem dla 2 kart. przy drugiej pokazał mi, że już spersonalizowano i po restarcie znów nie działał. tak więc po odblokowaniu zmieniłem w tel dzwonek, tapete i przedewszystkim wyłączyłem w ustawieniach blokade karty i dopiero zatwierdziłem personalizacje. teraz chodzi ze wszystkimi simami z ery, popa, plusa.... Bez problemu
    Ja szukam jak wgrać do niego gry java z kompa. programem samsunga wchodzą tylko dzwięki i tapety :(
  • Poziom 12  
    tak jak napisal przedmowca, o wrzuceniu nowej/innej karty trzeba jeszcze raz spersonalizowac, aby po podaniu pinu nie pytal znowu o haslo do blokady sim:)