Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ogrzewanie tylnej szyby - Laguna kombi

marianja 15 Lut 2006 20:30 4257 4
  • #1 15 Lut 2006 20:30
    marianja
    Poziom 10  

Witam
    Mam pytanie czy ogrzewanie tylnej szyby w Lagunie kombi - dlatego zaznaczam ze to kombi bo rowniez sa ogrzewane boczne szybki nad skrzynia- jest zasilane lacznie z tymi szybkami czy moze osobno? Pytam, poniewaz boczne szybki i lusterka mi grzeja a tylna szyba nie. Musze rowniez zaznaczyc ze tylna szyba jest otwierana (bez koniecznosci otwierania klapy) i nie wiem gdzie mam zaczac szukac przyczyny.

Pozdrawiam

0 4
  • #2 15 Lut 2006 21:51
    Jerzy100
    Poziom 22  

Jeżeli jest otwierana to sprawdź czy jest napięcie zasilana tego ogrzewania. Bywa że kable łamią się na zgięćach.

0
  • #3 15 Lut 2006 21:56
    marianja
    Poziom 10  

Problem w tym ze z prawej strony widze 2 urwane kable - ale jak mi kolega mierzyl miernikiem to nie moga one byc podlaczone do szyby - a z lewej idzie wiazka okolo 9 przewodow i wszystkie wizualnie wygladaja calo....

1
  • #4 15 Lut 2006 22:02
    Jerzy100
    Poziom 22  

Sprawdź czy jest masa z jednej strony (miernikiem). Będziesz wiedział czy jest brak masy czy "+". To na początek.

0
  • #5 20 Lut 2006 18:01
    marianja
    Poziom 10  

Witam
    Juz zrobilem. Okazalo sie ze te urwane kabelki to byly jednak od szyby i poprzedni wlascicel byl na tyle madry ze chcial szybe zasilic "+" z trzeciego siwatla stop i pewnie wywalilo mu bezpiecznik przy nacisnieciu stopu i obcial kabelki :}
    Ludzie to maja pomysly...

0