Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer DEH-P6100R - wyświetlacz

bakson 15 Lut 2006 21:38 2151 4
  • #1 15 Lut 2006 21:38
    bakson
    Poziom 2  

Witam serdecznie.
    Bez żadnej wyraźnej przyczyny nie świeci wyświetlacz na panelu w radiu Pioneer DEH-P6100R. Przyciski są podświetlone, funkcje działają, gałka działa, ale ciemno jest i tyle.
    Pojawia sie jedynie błysk, migotanie na ułamek sekundy w momencie naciskania przycisku zwalniającego panel w celu wyjęcia lub włożenia płyty.

Byłbym wdzięczny za wszelkie odpowiedzi oraz prosiłbym o rade gdzie z tym i do kogo sie udać.
    Jestem z Radomia, może sie ktoś orientuje gdzie niedaleko ktoś to naprawi nie robiąc mnie w balona:D

Pozdrawiam[/img]

0 4
  • #2 21 Lut 2006 11:18
    kubar3
    Poziom 10  

rozumiem ze radio gra i wyświetlacz nie moze zastartowac ,tak?

1
  • #3 21 Lut 2006 11:30
    Ladro000
    Poziom 11  

Witam chyba masz panel uszkodzony ;) mowisz ,że jak docisniejsz to błysnie hmm możesz mieć pekniętą rurke badz walniety neon bo to z tego co pamietam to jest na neonie panel.Co do naprawy do ci naprawią na wałowej 3A "Elektronik" Wojciech Firlej lub na osiedlu akademickim ul chrobrego 48 serwis na przeciwko samu żak .Pozdrawiam z Radomia

0
  • #4 02 Sty 2011 17:45
    Mr.Macki
    Poziom 16  

Podpowiedź dla osób z podobnym problemem:
    przed oddaniem do serwisu warto sprawdzić styki panelu i krańcówkę odpowiedzialną za wyłączenie panelu przy jego opuszczeniu. Jest taki cycek wychodzący z przodu pod panelem (sam "rozłącznik" jest widoczny po zdjęciu pokrywy górnej i wyjęciu modułu lasera) ;)

0
  • #5 22 Cze 2011 00:38
    switelolo124
    Poziom 10  

Sorry że aż tyle lat ale spaloło mi sie tda i szukałem na temat tego radia coś i trafiłem tu. wiem co koledze BYŁO w z tym wyśiwetlaczem miałem to samo nie jest zepsuty tylko styki się poodginały miałem to samo dotknąłem i świeci puściłem nie świeci mówie ci styki ci się odgieły weź igłe i odegnij tyle :D

0
  Szukaj w 5mln produktów