Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Passat b3 wspomaganie problem(wyrzuca p造n ze zbiorniczka)

radekwopr 16 Lut 2006 15:24 5891 8
  • #1 16 Lut 2006 15:24
    radekwopr
    Poziom 10  

Witam mo瞠 ktos sie orientuje mam passa b3 89 rok 19 td od niedawna przy skrecaniu dziwnie buczy pompa od wspomagania kierowniczego i po przejechaniu zaczyna wyrzucac p造n zauwarzy貫m ze p造n wraca do pompy z powietrzem jest z bombelkami?????napiszce co to moze byc pompa czy moze gdzies lapie powietrze i zapowietrza sie, z g鏎y dzieki..... Sora za b喚dy!!:]

1 8
  • #3 16 Lut 2006 20:40
    radekwopr
    Poziom 10  

Czyli jednak to pompa.....:[ chcia貫m nadmienic ze uk豉d by zalany p造nem boxol wczesniejszy w豉sciciel spapra robote!!!!! JAk odpale auto to jest ok p造n w zbiorniczku jest normalny czyli taki jak zawsze ale po chwili p造n kt鏎y wraca do zbiorniczka jest tak jakby natleniony z bombelkami, i wtedy pompa zaczyna wyc i kierownica troszke ciezkawo czasem chodzi po jakims czasie zaczyna wyzucac p造n ze zbiorniczka tak jak by sie gotowa, lecz zaraz po odpaleniu spoko - kierownica chodzi tak jak zawsze i pompa nie wyje - mysla貫m ze to moze byc wina ze gdzies jest nie szczelny uk豉d 輳 jak pompa zaciaga ten spieniony p造n t owtedy wyje, niby nie leje sie p造n ale moze 豉pa powietrze lub w maglownicy cos nie tak.......... Z g鏎y dzieki !!!

1
  • #4 16 Lut 2006 21:56
    boza
    Poziom 12  

Niekiedy winny jest uszczelniacz na wa趾u nap璠u pompy .
    P造n nie wycieka ale powietrze zasysa .

0
  • #6 17 Lut 2006 18:08
    boza
    Poziom 12  

Sorry ! Czyli --- pierdo造 czysto mechaniczne zostawiamy mechanikom .

1
  • #7 18 Lut 2006 20:32
    radekwopr
    Poziom 10  

Dzieki za wszystkie odp. Aczy ten uszczelniacz da rade jakos zmienic samemu czy u mechanika moze...?

Dodano po 1 [minuty]:

Sorka za to, teraz ju to wiem - jak elektronika to elektronika.!!!:[

Dodano po 9 [minuty]:

Podczas startu czasami po przekreceniu kluczyka rozrusznik nie kreci tylko s造cha ciche buczenie... czy to wina stacujki???? R闚nie podczas startu slabo kreci jesli ktos wie cos o tym to niech napisze jak przelutowac szczotki bo to chyba jest wina szczotek.

Dodano po 3 [minuty]:

Po w豉czeniu alarmu i zamknieciu na centralny zamek po pewnym czasie w陰ncza sie sam alarm???????
    Przegl康a貫m kiedys moje auto i stwierdzi貫m ze jest tam odciecie zap這nu na magnesik ale ono nie dzia豉 sa jakiess puszeczki od tego ale nie wiem gdzie lezy przyczyna ze odciecie nie dzia豉...Chyba pozostaje zaprowadzic do elektryka????>...

0
  • #8 18 Lut 2006 21:15
    adamjur1
    Poziom 39  

Co prawda w Pasku b4 ale ju dwa razy zmienia貫m kostk stacyjki- objaw z rozrusznikiem bardzo podobny.
    Pozdr.J.

0
  • #9 21 Lut 2006 20:37
    radekwopr
    Poziom 10  

Dzieki panowie za odp..... pozdrawiam.

Dodano po 3 [minuty]:

B璠e pr鏏owa cos z tym zrobic!

0