Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki antywirus zainstalować - AVG czy Antywir?

16 Lut 2006 19:52 1512 8
  • Moderator Samochody
    Witam mam problem moze mi pomozecie?? Mianowicie zastanawiam się który system antywirusowy zainstalowac AVG antywirus czy moze Antywir?? jesli ktos ma doswiadczenie z nimi dwoma niech napisze swoje uwagi, spostrzezenia...?? Jaki bedzie lepszy do programów p2p??
  • Pomocny post
    Moderator
    Szanowny kolego taki temat postu występuje przynajmniej raz na tydzień więc proszę użyć opcji szukaj na forum .
    Proszę nie odpowiadać sobie , a muzom (wiadomość dla chcących pomoc) .
    Jeśli kolega postawi konkretne pytanie to dopiero proszę odpowiadać .:idea:
    Jeżeli pojawią się nic nie znaczące odpowiedzi będą stosowane ostrzeżenia !
  • Moderator Samochody
    Postawiłem konkretne pytanie, jaki antywirus mam zainstalowac?? który z tych dwuch polecał by szanowny kolega TONI_2003?? A jakiego szanowny kolega uzywa oprogramowania antywirusowego i firewalla??
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    domex32 polecam Kaspersky Anti-Virus Personal, naprawde dobry, nie muli kompa, uzywam juz chyba 2 lata i jestem bardzo zadowolony.
  • Pomocny post
    Poziom 12  
    Polecam noda 32.Do p2p jest super
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Po pierwsze w ogóle kwestionował bym sens używania jakiegokolwiek programu antywirusowego (monitora rezydentnego) ale jeśli już koniecznie chcesz to chyba AntivirPE, choć i AVG Free nie jest bardzo "ciężki", skuteczność zapewne podobna ale najważniejsze to być świadomym zagrożenia i nie ufać ślepo, że antywirus w jakikolwiek sposób gwarantuje bezpieczeństwo.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Zgadzam się z kol.tzok,najważniejsza jest świadomość.,a nie całkowite zaufanie programom antywirusowym.One tylko poprawiają sampoczucie.
    Konsekwencją tego bezgranicznego zaufania są tematy typu "chyba mam wirusa"lub "proszę o pilne sprawdzenie loga "Najlepszą ochroną antywirusową jest program o nazwie "nie klikaj gdzie popadnie"

A tak na poważnie potwierdzam AntivirPE szczególnie w najnowszej wersji jest ciekawym programem(nawet w wersji darmowej).
    Używam go z powodzeniem ok.2 lat i nie spowalnia systemu.
  • Moderator Samochody
    Dziekuje za wszystkie dopowiedzi, ale którego wybrałem zostawie dla siebie tak aby nie urazić którejs ze stron :P.

Co do nod32 to owszem jest dobry lecz wersja 30 dniowa, a ja potrzebuje coś na stałe;]

Co do techniki "nie klikaj gdzie popadnie" to jest całkiem niezła, uwierzycie kumpel przeklikał ponad rok na samej zaporze SP2, lecz jego system nieprzetrzymał otworzenia linku z listu wysłanego przez kolesia który sie podawał za dziewczyne ze nieby widział zdjecie na fotka.pl i wysyła link z dziewczyny zdjęciem, w tym przypadku trojana, i wygląda mu niebieska tapeta i koles ma zonka hehe lecz dzięki pomocy forum elektroda, udało mi sie zreanimowac komputer bez formata, działa po dziś dzien... pozdrowionka ;]
  • Moderator
    Witam !
    Na nic takie odpowiedzi w dziesiatkach innych postów tego samego typu dowiedzial Byś sie to samo uzywając opcji szukaj na forum !
    Wracając do sedna :

... temat założyłeś , dostałeś odpowiedź następnie sam stwierdziłeś że wszystko gra i

dziękujesz za wszystkie "dopowiedzi" ( co za określenie ) ?
    Cytat:
    „ale którego wybrałem zostawię dla siebie tak aby nie urazić którejś ze stron„

, ale nie zamknąłeś tematu i sądzisz że wszystko jest w porządku ?
    :arrow: ... to dlaczego go nie zamknąłeś kolego domex32 :?:
    :arrow: ZAMKNIJ MNIE Jaki antywirus zainstalować - AVG czy Antywir?
    Już możesz to zrobić sam :D ba nawet powinieneś to zrobić sam :!: