Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Ariston LI 42

17 Lut 2006 00:17 4408 4
  • Poziom 2  
    Witam....
    Już do Aristona sił nie mam.... Najpierw po 2,5 roku szlag trafił pralkę.... teraz po takimż samym czasie wysiadła zmywarka.... Pomocy.... Jeszcze w południe wymyła.... a wieczorem przestała działać.... Nie wiem co się stało.... Została woda w filtrze - to po pierwsze.... Po drugie nie wypuszcza wody po włączeniu.... słuchać tak jakby chciała wypuścić ale coś ją blokowało.... Nie chciałabym dzwonić do serwisu jeśli to jakaś pierdoła bo mnie słono skasują.... Tak więc pomocy !!!!
    Pozdrawiam....
  • Poziom 29  
    Witam.
    Jak załączysz zmywarkę na danym programie-załącza się pompa spustu wody?
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    zużyty korpus pompy myjącej (część zamienna)przyjżyj się blacha pod pompą zaciek cena korpusu około 50 pln
  • Poziom 2  
    Dziękuję.... za odpowiedzi.... Po długim czasie.... ale zasłużony urlopik.... Na szczęście zmywarka naprawiona.... I okazało się że coś faktycznie było w pompie odpływowej.... Kość lub coś.... trudno okreslić..... Tyle że jak to się tam znalazło.... przecież filtry są porządne.... Mam podejrzenia że to specjalnie tam było..... Rosło przez 2,5 roku..... żeby serwis wezwać.... Jakiś obłęd.... Dziękuę za podpowiedzi i pozdrawiam..... Renka