Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z fiat punto 1,2 60km

17 Lut 2006 11:40 1840 6
  • Poziom 10  
    mam problem a mianowicie nie wiem co sie stalo z autem jednego razu pojechalem na stacje zatankowalem i po przejechaniu odcinka 5km auto zaczelo dziwnie sie zachowywac. silnik nie wzbija sie na wieksze obroty niz 3.5 tys gora do 4 tys obr. jest mulasty o wyprzedzaniu nie ma mowy nie wiem co mu dolega wymienuilem filtr beznyny i to samo benzyne wyjezdzilem i zatankowalem na stacji sprawdzonej i nic nie pomoglo podczas jazdy zapala sie wtrysk nie zawsze tylko czsami patrzac na spalimy sa szare i z rury duzo dymu myslalem ze katalizator sie zapchal bo dziwnie spala ale nie jest ok filtr powietrza tez nie wiem co jest jesli jest w stanie mi ktos pomoc to bylbym wdzieczny pozdrawiam..
  • Poziom 21  
    wyglada na to ze zatankowałes chszczone paliwo-woda. układ zasilania trzeba przeczyscić!
  • Poziom 12  
    Może na tym nieciekawym paliwie które zatankowłeś sterownik nałapał błędów spróbuj zdjąć kleme.
  • Poziom 13  
    odepnij sonde lambda i przejedż sie i opisz efekty
  • Poziom 15  
    Powiem krotko jedz do warsztatu i nich sprawdza ci kody bledow napewno jakis bedzie jak ci wtrysk swieci jest to kontrolka bledu ECM sterownik Przede wszystkim nie odlaczaj akumulatora bo sa dwa rodzaje bledow tymczasowe kontrolka gasnie i stale nie gasni po rozlonczeniu aku mogo sie skasowac
  • Poziom 10  
    wiec tak jest to punto 1 94 rok po odlaczeniu klemy to samo watpie czy to chrzczone paliwo poniewaz zatankowalem na orlenie a nastepnego dnia tankowalem 2 autem ford fiesta i nic mu nie bylo i samochod niezle chodzi na tym paliwie nie wiem co jest poprostu zobacze jeszcze z ta sada jak macie jeszcze jakis pomysly to z gory wielkie dzieki