Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola C975 problem z blokada klawiatury!

pawlitos2 17 Lut 2006 14:45 2673 11
  • #1 17 Lut 2006 14:45
    pawlitos2
    Poziom 9  

Witam mam motorole C975 byla ona w serwisie i mieli problem ze sciagnieciem simlocka poniewaz byla jakas wysoka wersja boota czy jak to sie nazywa.A ja teraz mam oprogramowanie o takiej wersji R26_U_83.28.38.04.01 P wersja flexu to SE6023BXXF4025 a technologia to Dual Mode UMTS.Jesli ktos wie jak aktywowac blokade klawiatury prosze o pomoc!I z gory dziekuje.

• #2 17 Lut 2006 15:03
    artur.lubin
    Poziom 25  

A kombinacja klawisz menu (pod wyświetlaczem) potem gwiazdka nie działa?

• #3 17 Lut 2006 15:12
    pawlitos2
    Poziom 9  

Wlasnie tak nie dziala.A wiem ze powinno tak sie ja blokowac.Wiec cos jest chyba jeszcze nie dopracowane z tym softem.

• #4 17 Lut 2006 15:39
    artur.lubin
    Poziom 25  

To nie będzie działała. Problem leży we flexie (nie posiada on tej funkcji). Ja mam motkę v980 (klapkę) i miałem sytuację odwrotną tzn. z oryginalnym softem nie działała blokada. Dopiero jak wgrałem soft "saviola" to się pojawiła. Tobie z resztą też polecam ten soft i seemy na parę innych dodatków.

• #5 17 Lut 2006 16:19
    pawlitos2
    Poziom 9  

A wiec gdzie nabyc taki soft albo jak zmienic ten flex??Bo bez tej blokady nigdzie sie nie wlozy tego telefonu.mam kabelek USB do niej orginalny Motoroli.A prosil bym program do tego flexa i dokladna instrukcje.Jesli to sie da tak mi udostepnic.

• #7 17 Lut 2006 16:34
    pawlitos2
    Poziom 9  

dzieki sierdeczne.

Dodano po 4 [minuty]:

Hym jest do sciagniecia soft do tej motki ale jak i czym to zrobic to jeszcze sie nie doszukalem.Wiec moze ktos jeszcze pomoze.

• #9 17 Lut 2006 17:25
    pawlitos2
    Poziom 9  

Niby mam juz te programy ale czy ja sobie poradze ze zmiana.Bo tak szczerze jestem zielony w tych sprawach.

Dodano po 24 [minuty]:

Sciagnelem program do flexa i wyskakuje jakis error nie moge go zainstalowac co jest??

• #10 17 Lut 2006 17:45
    artur.lubin
    Poziom 25  

Musisz mieć specjalne sterowniki do kabla (serwisowe) wtedy telefon będzie wykrywany nie jako jedno urządzenie tylko jako 4 różne urządzenia.

• #11 17 Lut 2006 17:47
    pawlitos2
    Poziom 9  

Wiem ze juz staje sie upierdliwy ale pmozcie mi podajcie konkretnego linka do programu ktorym moge zmienic ten je.. flex bo juz nie wyrabiam przed tym monitorem.Dzieki sliczne!!

Dodano po 57 [sekundy]:

A pewnie jest problem z nabyciem takich sterownikow do kabla??Prosze o szybka odpowiedz.

• #12 17 Lut 2006 17:56
    artur.lubin
    Poziom 25  

Zarejestruj się na www.matrax.net tam chłopaki poprowadzą cię krok po kroku. Z resztą jak poszperasz w ich forum to sam znajdziesz odpowiedź. Wszystko potrzebne do zmiany flexa jest na stronie www.motka.go.pl (jej admin jest jednocześnie użytkownikiem na matraxie. Są tam też te stery do kabla. Pracy trochę będzie ale warto.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME