Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola V3 czy po zdjęciu simlocka zawiesza się soft?

17 Lut 2006 17:40 1227 6
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie wszystkich na tym Forum..Moje pytanie dotyczy M. V3. Slyszalem od znajomego, ze po zdjeciu "sima" z tego modelu dziala on potem nie stabilnie i zawisza sie soft. Czy w praktyce jest to prawda,czy to tylko domysly mojego znajomego? Pozdrawiam Piotrek
    Przepraszam za spamik, jesli juz takie pytanie padlo ;-)
  • Poziom 31  
    Juz troszkę tego robiłem i jak dotąd obyło się bez problemów
  • Spec od GSM
    bez problemowo :) na zadnej motce nie bylo obaw jesli ona wczesniej była sprawna:) tak samo wyszła po simlocku:)

pozdrawiam leon.
  • GSM Product Supporter
    Peetro napisał:
    Witam serdecznie wszystkich na tym Forum..Moje pytanie dotyczy M. V3. Slyszalem od znajomego, ze po zdjeciu "sima" z tego modelu dziala on potem nie stabilnie i zawisza sie soft. Czy w praktyce jest to prawda,czy to tylko domysly mojego znajomego? Pozdrawiam Piotrek
    Przepraszam za spamik, jesli juz takie pytanie padlo ;-)

Ahh kochani klienci :] u mnie np. w mieście krązy pogłoska że po ściągnięciu simlocka (z jakiegokolwiek telefonu) jest później słabszy zasięg i bateria trzyma bardzo krótko (głównie w nokiach z których kiedyś kodami ściągałem tylko :D) Ciekawe jak Ci tępi klienci zmierzyli że pobór mocy po ściągnięciu simlocka się zwiększył albo natężenie sygnału zmniejszyło :]

Po simlocku soft nie ma prawa się wieszać ani nic z telefonem się dziać złego, zmienia się informacja jedynie w obszarze odpowiedzialnym za simlock i tyle.

I stare powiedzenie "Słuchaj ludzi to..." jest tutaj bardzo trafione :)
  • Poziom 2  
    :D Dzieki za odpowiedz,tak tez myslalem. Nie ma to jak niewiedza...Pozdrawiam
    P.S Zostaje na stale na tym forum,bo na innym uzyskanie odp. jest rownoznaczne z strzalem w totka (6stki) :-)
  • Poziom 11  
    Motorole troszke zaczynaja sie mulic jak masz zajete duzo pamieci!! Ale w zadnym przypadku po zdjeciu simlocka. Chyba ze jakis fachowiec zle go zdejmie.
  • Poziom 26  
    Popieram jeżeli robi się to MMS4 albo Smartem to nie ma prawa nic się dziać. Pozdrawiam