Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

P2k motorola pod UFS! Udostępniony program.

marokie 18 Lut 2006 13:31 1667 9
  • #1 18 Lut 2006 13:31
    marokie
    Poziom 14  

Witam!

Udostępniam programik pod UFS'a do motek. Działa jak reszta np SAM KZF itd. Aby uruchomic nalezy ewentualnie podmienic drivery zamieszczone rowniez w zalaczniku. String aktywacyjny nalezy wpisac jak do motek acer. Generatory tych kodów są dostepne w sieci. Można się rozejrzeć. Ja uruchomilem ten programik na tornadzie z hwk trialem zaktualizowanym do terazniejszego hwk. Nie wiem czy bedzie to dzialalo na ufs'ie bez hwk. Byc moze trzeba bedzie zrobic aktualizacje firmware'u i ufs'a i hwk. Wiem na pewno ze programik nie lata na nieoryginalnym firmware wrzuconym do ufsa. Jak narazie mam problemy z komunikacja z motkami. Prosze o testy i opinie na temat programu. Przydaly by sie rowniez flashe pod ten wynalazek.

pozdrawiam

0 9
    Załączniki:
  • #2 18 Lut 2006 15:43
    cinekk
    GSM Product Supporter

Program dostępny już od miesięcy chyba nawet było kilka tematów z tym, zrobisz może jakieś bardzo stare motki i praktycznie wszystko to co da się zrobić darmowymi programami, to bardzo stara wersja p2k ufs. Z komunikacja też ogromne problemy będą o ile się połączysz z telefonem.

0
  • #3 18 Lut 2006 20:23
    marokie
    Poziom 14  

Ja programik podłapałem niedawno. Nie zdązyłem go przetestowac na wielu telefonach. Jedynie v220 c3500 c550 i v70. Ani jednego nie czyta a powinien bo jest platforma neptunes. Z tripletsami to samo pewnie :(

Potrzebuje cos darmowego do motek do unlocka do neptunes i triplets.

Matrax odwiedzalem ale jest tak zakrecona strona ze nawet nie chce mi sie jej rozgryzac. Zle zbudowany portal. Nieczytelny i zasmiecony.

Bede wdzieczny za jakies male kombajniki do motek.

0
  • #4 18 Lut 2006 22:58
    ninjahwdp
    Poziom 28  

z tego co wiem to nie ma nic darmowego do unlocku motek [bez zadnych kombinacji]. Najtansza alternatywa to smart clip klon... ;]

0
  • #5 19 Lut 2006 03:15
    TAS
    Poziom 23  

HE HE
    Oj chyba już nie smart clip clon.
    Już jest Cyclone P2K Easy :)

0
  • #6 19 Lut 2006 12:42
    adam88sjz
    Poziom 16  

Ile ten Cyclone P2K Easy kosztuje?? Na allegro suzkałem i nie widze żadnej aukcji.

0
  • #7 19 Lut 2006 12:57
    telekomuna
    Poziom 29  

aktywacja bedzie kosztowala okolo 35 euro. w najblizszych dniach sadze, ze sie u nas w kraju pojawi.

0
  • #8 19 Lut 2006 14:20
    adam88sjz
    Poziom 16  

Aktywacja czyli?? To jets jakos pod Tornado czy jak? Czy też może to jest inne osobne urządzenie?

0
  • #9 19 Lut 2006 17:00
    adelqaa
    Spec od GSM

Aktywacja do USB SMART ZUlEA badz tez jak kto woli to klucza USB Support key UFS3... z tego co wiem to karwos bedzie mial pod koniec tygodnia w cenie 149zł :) tylko nikomu nie mowcie :P

0
  • #10 19 Lut 2006 19:54
    adam88sjz
    Poziom 16  

Ok nikomu nic nie powiemy :) Czyli pod UFs pojdzie tak? Mam tornado z opcja HWK trial

0