Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem-wszystkie zakodowane prgoramy na Cyfrowym Polsacie

padma 18 Feb 2006 15:32 10573 2
 • #1
  padma
  Level 1  
  Hej. Już mam pare dni zainstalowaną cyfrę. Ale do tej pory nie dojechał facet aby ustawić talerz. No wiec postanowiliśmy pobawić się sami. Był sygnał, ale czarno-biały. Sprawdziliśmy czy jest AXN, bo na tym nam zależało. Pisało program zakodowany, coś powciskaliśmy(z przyciskiem EPG) no i się odkodował. Próbowaliśmy tak zrobić z cinemaxem. udało się. Kiedy włączylismy ponownie cyfrowy polsat wszystkie programy są zakodowane. Co się stało i jak to można naprawić?
 • #2
  kris_w6
  Level 16  
  To masz dwie platformy obecnie? Sprecyzuj co masz cyfrę czy polsat? sądze że masz polsat i zakodowany sygnał. Jesli tak to zostaw na jakimś płatnym programie może byc (polsat) i musisz trochę poczekać az dekoder sie zaktuwaje czasami to troche trwa. pod warunkiem że poziom sygnału jest wystarczajaco dobry. Jeśli nie to czeka cię infolinia i ponowienie uprawnień.
 • #3
  pajo21
  Level 35  
  Jezeli masz samsunga tak możesz na pilocie przycisnąć przycisk OK ,pojawi sie lista z kanałami a u góry ekranu cztery pozycje,wybierz pozycje pierwszą to znaczy zielony przycisk,pojawi sie lista,wybierz cyfrowy polsat i powinny sie pojawić kanały kodowane.Jeżeli to nie pomoże to w opcjach wybierz ustawienia fabryczne i skanowanie.
  Miałem ostatnio kilka takich przypadków,chyba punkty polsatu mieszają w ustawieniach tunerów żeby nie można było tak łatwo samemu ustawić.Wiadomo po co(instalatorzy też chcą zarobić)