Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda civic -centralny zamek

18 Lut 2006 20:17 13223 14
  • Poziom 18  
    Będę zaczynał w poniedziałek alarmik do hondy civic 95 rok czy do niej trzeba siłownik do centrala ponieważ słyszałem iż w niektórych modelach aby nim sterować trzeba w drzwiach kierowcy dołożyć siłownik no i reszta kabelków za porady dzięki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    ostatnio przerabialem ten temat.Musisz w drzwiach kierwocy dorzucic siłownik zamka ,przewody przeciagnąć przez przelotke miedzy drzwiami a karoserią (dosyc cięzko) i podlaczyc pod alarm lub sterownik zamka.A po wszystkim bedzie hulac ze az miło:)
  • Poziom 19  
    robiłem juz te autko i nie musisz przeciągac przewodów poniewaz sterownik znajduje sie w drzwiach kierowcy wystarczy sie podpiąć do tych przewodów które sterują pozostałymi siłownikami typu slawei w drzwiach tez montujesz siłownik dwu przewodowy
  • Poziom 19  
    montujesz kolego siłownik dwu przewodowy w drzwiach kierowcy w tym samych drzwiach znajduje sie sterownik zamka i do niego podłączasz te dwa przewody. natomiast przewody od alarmu podłączsz w srodku auta z lewej strony pod kokpitem mała kostka wolna z dwoma przewodami. kolorów nie pamietam ale jutro moge ci je podac. napewno sterowanie odbywa sie masa. mam nadzieje ze zrozumiałes
  • Poziom 33  
    Panie norbert.s masz wiedzę ale jesteś strasznie zarozumiały.W Hondzie jest tak.Sterownik jest w drzwiach kierowcy.Siłownik slave podpinasz do sterownika do przewodów które idą do siłownika do następnych drzwi.Sterowanie jest minusem i podpinasz do przewodów co idą do switch'a.Ale jest tak by to chodziło to musi chodzić switch.Bo jak zamknie siłownik a nie zamkniesz switcha to nie otworzysz minusem.Myślę,że wiesz o czym mówię skoro jesteś taki mądry. nie zapominaj,że jest to forum a nie teleturniej i tu wiedzą się dzielimy a nie czerpiemy z tego korzyści.Więc się dziel a nie bądź 'mądry'.Bo są ludzie mądrzejsi od nas dwóch.
  • Poziom 33  
    Po tym co piszesz to wiem,że nie muszę ale czasem piszesz tak trochę...no wiesz.Ale nie ważne.Może jakiś model taki jest ale faktycznie ja się z takim czymś nie spotkałem.Zawsze prowadziłem sterownie do modułu od alarmu.I fakt inaczej się nie da.Sterowanie idzie od switcha do modułu a do kabiny nie idzie.No nie wiem jak on to zrobił.Sorki.:D:D:D Może pomylił modele.
  • Poziom 19  
    ja zrobiłem chyba z piec hond civic i gwarantuje ze nie trzeba przepychac bo sa przewody pod kokpitem ale jak wiadomo kazdy ma swój sposób