Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie Cyfrowy Polsat- chodzi o dodawanie kanałów

janosik025 18 Lut 2006 21:21 5350 6
  • #1 18 Lut 2006 21:21
    janosik025
    Poziom 10  

Witam
    Mam Cyfrowy Polsat, Dekoder Samsung DSB-S305G.
    Moje pytanie brzmi.
    Czy moge dodawać bezpiecznie kanały?? Bezpiecznie w sensie czy czegoś nie popsuj- nie stacę kanałów.
    Chciałbym dodac np taki kanał

Kanał: 3+Latvia
    Satellite: Sirius 3
    Pos: 05,0E
    Freq: 11843
    Pol.: H
    Encrypt: MPEG-2
    Simbol Rate: 27500
    FEC: 3/4
    V-PID: 6241
    A-PID: 6242
    Language: Lithuanian.

Wiec jak jesli tak to jak to dodać. Jęsli tego kanału nie moge bo jest jakas dziwena satelita to jakie moge??
    I jeszcze raz jak bede mógł dodac to czy nie skasuje mi tych orygionalnychh co teraz mam.

I ostatnie pytanie mam około 200 kanałów to chyba mało?? Powinno być wiec czy tylko tyle jest, jesli wiec to dlaczego nie mam ??

Dziekuje za przeczytanie mojego tematu. Pozdrawiam

0 6
  • #2 18 Lut 2006 22:09
    pajo21
    Poziom 35  

możesz dodawać kanały jak masz osobną antene na danego satelite np:syriusa lub zrobionego zeza.Kanałów masz tyle ile jest dostępnych niekodowanych + kodowane polsatowskie http://www.lyngsat.com/hotbird.html

1
  • #3 19 Lut 2006 08:01
    janosik025
    Poziom 10  

pajo21 napisał:
    możesz dodawać kanały jak masz osobną antene na danego satelite np:syriusa lub zrobionego zeza.Kanałów masz tyle ile jest dostępnych niekodowanych + kodowane polsatowskie http://www.lyngsat.com/hotbird.html

A co to jest ten zez a ja mam tylko jedną antenę

0
  • #4 19 Lut 2006 08:39
    Hirek2
    Poziom 25  

Cytat:
    Popularny "zez" polega na zamocowaniu obok siebie dwóch konwerterów na jednej antenie. Dzięki ich odpowiedniemu ustawieniu względem "ogniskowej" anteny uzyskać można BEZ OBRACANIA ANTENY odbiór z dwu różnych satelitów - najczęściej Astra i HotBird. Są nawet anteny offsetowe o specjalnie przystosowanym do tego "profilu". Zapewnia on równy sygnał z obu konwerterów. Na "standardowej" zawsze sygnał z jednego z nich (ustawionego "obok" ogniskowej) będzie nieco słabszy !!! Jeśli odbiornik ma 2 gniazda LNB wystarczy połączyć je z konwerterami (2 osobne kable koncentryczne) i gotowe.

Pytanie Cyfrowy Polsat- chodzi o dodawanie kanałów

0
  • #5 19 Lut 2006 11:30
    janosik025
    Poziom 10  

Ok a jak mam zrobic by odbierac kanały sportowe znacie jakieś niekodowane gdzie sa transmisie meczów??

0
  • #6 19 Lut 2006 11:42
    pajo21
    Poziom 35  

kanały sportowe są kodowane więc na samsungu nic ciekawego nie obejrzysz

0
  • #7 12 Mar 2006 09:14
    Karoluss
    Poziom 21  

A co do dodawania kanałów. Możesz dodać i to bez skasowania kanałów które juz posiadasz..
    Najlepiej zrobisz to w opcji Skanowania Selektywnego w Menu.. Po tym zabiegu masz z HotBird-a ok 500 kanałów tv i ok 250 radiowych.

0