Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka Philips Whirlpool - problem

19 Feb 2006 10:04 3897 6
  • Level 20  
    Witam , na początek zaznaczam że to nie jest moja działka więc pojęcie mam tylko ogólne a problem dotyczy własnego sprzętu : żona stwierdziła że w lodówce zbiera się za dużo wody ( na dole jest zamrażalka osobno i jest ok ,w lodówce zauważyłem że tylna scianka w okolicy otworu do odprowadzania wody jest zdecydowanie cieplejsza , jak by ją coś ogrzewało , co to może być i jak to usunąć.Jeżeli zwiększe moc na regulatorze to problem zanika ale zamrażalka zbyt mocno zamraża , całość jest na jednym agregacie.
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 20  
    Ale odległość od otworu do sprężarki to ok 1m , a łączone jest za pomocą korytka , czy to może być powodem ocieplania ścianki ?Jeśli to normalne to skąd w lodówce ta woda na dole , czemu tak się skrapla ?
  • User removed account  
  • Level 20  
    Pod pojemnikami z warzywami.
  • User removed account  
  • Level 20  
    Witam , przepraszam za brak odzewu , prawdopodobnie przyczyną boł przestawiony regulator temperatury , chyba ktoś przestawił przypadkowo w dół , po ustawieniu na 2,5 ( skala 1 - 5 ) problem zniknął , dziękuje za pomoc.