Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Znikł pasek zadań z IE.

650ccm 19 Lut 2006 11:50 4470 4
  • #1 19 Lut 2006 11:50
    650ccm
    Poziom 13  

Witam. Z mojego okna IE znikl pasek zadan ten na gorze. Wlasciwie to nie znikl tylko zwinal sie i przesunal w prawy gorny rog pod logo windowsa. Problem polega na tym ze nie mozna go wogole przesunac a jedynie rozwinac ale gdy sie go rozwinie to zwija sie pasek adresowy. Sprawdzalem log z hijack this i jest poprawny. Sprawdzalem kompa AVASTEM i tez nic nie wykryl. Aha dodam jeszcze ze po nacisnieciu prawym myszy w okolicach tego paska nie ma mozliwosci zmiany gdyz wszystie opcje sa nieaktywne.Dodam ze czasem nie dziala mi prawy przycisk myszy ( dopiero po restarcie powraca).Jezeli ktos moglby mi pomoc bylbym wdzieczny. POZDRAWIAM

0 4
  • #2 19 Lut 2006 12:20
    bursta
    Poziom 27  

Sprawdź kompa softem: CWShredder; AdAware Se; Spybot - Search & Destroy. Prawoklik czasem znika jeśli są trojany na kompie, antywirus nie wykrywa wszystkie trojany. Przed sprawdzeniem wyłącz przywracanie systemu(jeśli masz XP) oraz uaktualnij definicje w wyżej podanych programach. Potem restart i uruchom w trybie awaryjnym a następnie przeskanuj kompa w/w softem. Nie musisz nic znaleźć ale będziesz pewny, że nie masz trojanów.
    Co do paska - to może masz zablokowany pasek narzędzi, musisz go najpierw odblokować (prawoklik na szarym polu paska) a później przenieść.
    Pozdro

0
  • #3 19 Lut 2006 12:28
    650ccm
    Poziom 13  

Jak klikam w okolicach paska to pokazuje mi sie: przyciski standardowe, pasek adresow, ..., dostosuj i z tego wszystkiego aktywne mam tylko dostosuj ale nie widzialem tam nic o odblokowywaniu. Jak mozesz jasniej napisac bylbym wdzieczny. PZDR

0
  • #4 19 Lut 2006 14:27
    Sezam_komputerowy
    Poziom 14  

Nie pisze tam "odblokuj" tylko "Zablokuj paski narzędzi". Ta opcja dostępna jest w IE od wersji 6

0
  • #5 20 Lut 2006 00:38
    bursta
    Poziom 27  

650ccm:idea:
    A niechciałbyś spróbować innej preglądarki niż IE? Spróbuj zainstalować Firefox, może Ci się spodoba? O bezpieczeństwie nie wspomnę, IE o klasę gorszy. Link tu:
    http://www.firefox.pl/pobierz.html
    Nic nie stracisz, nie musisz niczego odinstalowywać, Firefox po instalacji może przejąć ustawienia z IE. Ma dużo rozszerzeń:
    http://mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/(view)/all
    Spróbuj - warto.
    Pozdro

0