Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw golf 3 .palą się często żarówki

19 Lut 2006 12:36 2579 4
  • Poziom 10  
    mama golfa 3 i bardzo często palą mi się żarówki . przy zapalaniu i w czasie jazdy.napięcie mam dobre . kto ma golfa to wie jaki to kłopot wymienić je
    golf benz.1.6 2002 r. kombi
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Sprawdz na początek masy przy lampach.Sam u siebie w pasku miałem fabrycznie żle zarobioną końcówkę masy i styk znacznie się przegrzewał a bezpieczniki były OK.Może masz też uszkodzone zatrzaski trzymające lampę i drgania będą powodować przerwanie włókna .
  • Poziom 21  
    jurgan napisał:
    mama golfa 3 i bardzo często palą mi się żarówki . przy zapalaniu i w czasie jazdy.napięcie mam dobre . kto ma golfa to wie jaki to kłopot wymienić je
    golf benz.1.6 2002 r. kombi

Hmmm.Golf 3 z 2002 roku -- przeciez ich produkcja sie skonczyla w 97r.Ale mniejsza o to.
    Napisz jeszcze ktore zarowki.Te od deski rozdzielczej,te od podswietlania tablicy rej. czy w lampach z przodu......
  • Poziom 35  
    jak napiecie było by ok to by sie nie paliły żarówki ... Moim zdaniem należy wymienić regulator i szczotki w alternatorze . Regulator może dawać napiecie ok ale czasem generuje sie pik pradowy i powoduje to szpilke o wyższym napięciu która pali żarówki ...
  • Poziom 12  
    Witam.
    Sprawdź napięcie na żarówkach w zakresie średnich obrotów czy nie jest za duże i czy jest stabilne.Osadzenie żarówek jest też rzeczą ważną. Rozgrzane włókno jest wrażliwe na wstrząsy. Ja stawiam na regulator napięcia.