Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel omega A centralny zamek wariuje

czarunio 20 Feb 2006 07:43 3614 3
    czarunio
    Level 16  
    Witam.W samochodzie j.w po przekręceniu kluczyka w drzwiach kierowcy centralny zaczyna się zamykać i otwierać na przemian i tak z 10 razy;po takim cyklu czasami się zamknie a czasami zostaje otwarty(losowo).Ze strony pasażera jest trochę lepiej ale też mu odbija.Gdzie szukać przyczyny?Czy uszkodzony jest jakiś mikrowyłącznik a jeśli tak to gdzie on jest?Zdaje się że są zamki master i slave.Czy rozbierać należy każdy zamek czy tylko jeden z nich?Nie chcę za dużo rozbierać tapicerek więc każda wskazówka jest mile widziana.
    wecia91
    Level 18  
    Witam miałem podobną przyczynę że central wariował w vectrze A po przekręceniu kluczyka otwierał i zamykał parę razy i okazało się że sterownik centrala to powodował u mnie był on zamontowany w nogach pasażera na dole słupka po prawej warto sprawdzić przyczyną może być wilgoć pozdro..
    User removed account
    User removed account  
    czarunio
    Level 16  
    To wina autoalarmu zamontowanego przez poprzedniego właściciela.Był on nieczynny lecz wpięte do niego były przewody od centralnego i w centralce autoalarmu robiło się zwarcie.Temat uważam za zakończony.