Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Grundig SCD 3390 RDS - instrukcja experta

20 Lut 2006 15:54 7253 4
  • Poziom 2  
    Witam.
    Kupiłem radyjko Grundig SCD 3390 RDS, i mam problem z jego obsługą, nie wiem za bardzo jak się poruszać po tej funkcji experta, jeśli miałby ktoś instrukcję do niego byłbym bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Przytrzymujesz loud expert i wyskoczy napis code kręcisz gałką na tę funkcję którą chcesz regulować i znów klikasz na loud expert i wyskoczy E wtedy regulujesz co chcesz i zatwierdzasz loud expert.
  • Poziom 2  
    mam jeszcze jedno pytanie, pod przyciskiem PTY kryją się różne funkcje, typu socjal, sport, kultura, jazz, rock, itp w języku angielskim, jakby ktoś mógł mi powiedzień o co tutaj chodzi i jak mogę to uaktywnić byłbym wdzieczny, mam jeszcze pytanie czy mogę zmieniać kolor wyświetlacza na radioodtwarzaczu.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 27  
    Witam

znajomy ma takie radyjko, ma dwa plusy doprowadzone i prawidłowo, zawsze po wyciagnieciu kluczyka radio startuje od samego dołu i szuka stacje, na LCD jest IS **** gdzie gwiazdki to zmieniająca się częstotliwość wraz z szukaniem.
    Radio ma wyłączony kod, czy to jest przez tą funkcję IS czy przez to że ktoś źle zrobił kod. Normalnie przecież radio powinno pamiętać ostatnio odbieraną stacje- tak przynamiej mi się zdaje. Przy wyłączeniu radia normalnie przyciskiem z włączoną stacyjką( cały czas przy wyłączaniu i włączaniu radia) startuje na ostatnio odbieranej stacji, zaś jak się wyciągnie tylko kluczyk jest ten IS i szukanie.