Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG model CF-14F60 nie wyszukuje programów.

25maciek 21 Lut 2006 12:12 1025 4
  • #1 21 Lut 2006 12:12
    25maciek
    Poziom 12  

Witam

Telewizor prawdopodobnie się uszkodził w momencie po nieprawidłowym podłączaniu komputera do euro w komputerze uszkodziła się karta graficzna. Nie wiem czy to było przyczyną czy to zbieg okoliczności.

Natomiast telewizor podczas wyszukiwania programów ma czarne tło ( wyciemnia obraz przy braku sygnału i nie wiem czy cokolwiek znajduje ) napięcie na głowicy warikap się zmienia.

Czy jest jakiś sposób na wykluczenie głowicy bez podstawiania a może jakieś opcje się przestawiły.

pozdrawiam

0 4
  • #2 21 Lut 2006 13:03
    k.k
    Spec od TV

Witam
    Czy teraz jest obraz i głos z EURO?

Pozdrawiam

0
  • #3 23 Lut 2006 12:30
    25maciek
    Poziom 12  

Telewizor nie reaguje na AV po wciśnięciu przycisku OK. powinien zmieniać AV1 AV2 (brak reakcji). Jakby nie miał takiej opcji.

0
  • #4 23 Lut 2006 12:45
    stanislaw piechucki
    Poziom 36  

Na poczatek zaladuj pamiec poprawnym wsadem i sprawdz reakcjeTV,potem pozostaje oscyloskop.Powodzenia.

0
  • #5 23 Lut 2006 17:15
    25maciek
    Poziom 12  

Witam
    Mój błąd, po otrzymaniu pilota okazało się że przycisk do przełączania AV / TV jest na pilocie i dopiero teraz mogłem sprawdzić czy działa AV. Niestety też nie ma obrazu (ciemny obraz lub niebieski w zależności co się ustawi w opcjach serwisowch, wchodzę przez OK na pilocie i OK na tv)
    pozdrawiam

0