Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaki subwoofer wybrac ?? POMOCY !!

Lamberda 21 Lut 2006 16:51 981 7
  • #1 21 Lut 2006 16:51
    Lamberda
    Poziom 2  

witam. mam pytanko dotyczace wyboru subwoofera. Moj kolega chce kupic subwoofer do auta, ale nie wie jaki. ma na oku http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=87658750 a ja sie zastanawiam nad http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=86020197 i mysle ze to by gralo troche lepiej niz to co on chce, ale nie chce mu podpowiadac za duzo, bo moge sie mylic ... jesli mozecie mi pomudz to prosze, zrobcie to, z gory dzieki. pozdrawiam :D

0 7
  • #2 21 Lut 2006 18:21
    ksiezyc11
    Poziom 25  

witam
    te dwa suby bardzo się od siebie różnią. Pierwszy to bandpass przynajmniej tak wygląda, da on bas dłuższy bardziej ciągnący, zakres pracy takiej obudowy jest ściśle określony powiedzmy od35hz do 150hz druga to bassreflex da trochę "twardszy" bas trochę krótrzy udeżenia będoą wyrażniejsze. Tak naprawdę zależy jakiej muzyki słucha jeśli to rap itp. bandpass będzie moim zdaniem lepszy jeśli słucha np. techno to bassreflex. Tak by to się przedstawiało w najprostrzy sposób
    pozdrawiam

0
  • #3 21 Lut 2006 18:27
    dywan86
    Poziom 18  

wzialbym tego magnata bo tamten to jakas firma malo znana, a propo band-passa to on nie ma ciagnacego basu.

0
  • #4 21 Lut 2006 18:33
    Tremolo
    Poziom 43  

bierz Magnata, ten z dziwną szklaną obudowa wygląda na jakąś niedobraną. Magnat powinien grać lepiej. Podobne układy jak Blow Adrenaline widziałem po 100 złotych gdzies w elektronicznym sklepie.

po za tym nic mi nie wiadomo o firmie Blow Adrenaline która by produkowała w USA (jak na przykład Eminence) cos zalatuje Prosonikiem i chińszczyzną przez duże "H", jesli nawet to składanki jak STX - to jest to drogo.

0
  • #5 21 Lut 2006 19:00
    ksiezyc11
    Poziom 25  

suby blow adrenaline mają w prolechu churtownia zajmuje się prosonic'em i blow adrenaline jak jeszcze były u nich na stronie ceny to w takiej cenie były już aktywne, więc chyba jednogłośnie Magnat.
    A co do bandpass'a dywan86 to ma zdecydowanie bardziej miękki bas niż inne i jest taki ciągnący, przynajmniej takie są moje odczucia a i tak naprawdę zależy jak się stroi

0
  • #6 26 Lut 2006 10:19
    Lamberda
    Poziom 2  

dzieki bardzo za pomoc, chyba wybierzemy magnata :) pozdro

0
  • #7 26 Lut 2006 13:58
    Hefajstos
    Poziom 35  

Bierzcie Magnata. I nie ważne, że nie ma bass reflexu, niektóre samochodowe głośniki są specjalnie przeznaczone do takiej pracy.

--
    pozdrawiam
    Hefi

0
  • #8 26 Lut 2006 16:10
    Rademal
    Poziom 20  

Ten pierwszy to tłuczek :/ Drugi lepszy ale moim zdaniem za mała obudowa jest do niego i ten głosniczek taki jakis delikatny :P

Reklamę skasowano. Reklamy wstawiaj w odpowiednim do tego dziale, albo zablokuje Ci pisanie. 3molo

0