Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pyronix'y - opinia?

21 Lut 2006 19:26 2550 10
  • Poziom 10  
    Miał ktoś z "tym" do czynienia? Warte nie warte grzechu? Jak wygląda sprawa programowania? Dostanę w spadku juz założoną ale nie uruchomioną i tak pytam czy "relanium" w kieszeń brać. Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam
    mam chyba do tego płytę, skontaktuj się to jeśli jest to ci ją zgram
  • Poziom 22  
    Relanium 5 ale lepsza 10
    tramal
    nerwosol
    ranigast
    Wszystko wymieszaj z koniakiem i zapij piwem. Jak dostałes nieuruchomioną to dlaczego ?
  • Poziom 10  
    CENTURION_ALARMY napisał:
    Relanium 5 ale lepsza 10
    tramal
    nerwosol
    ranigast
    Wszystko wymieszaj z koniakiem i zapij piwem. Jak dostałes nieuruchomioną to dlaczego ?

Dlaczego nieuruchominą? czy dlaczego nerwosole i ... 9no wolę to na dole, ale bez mieszanek) :).
    Nieuruchomioną: bo tak się na tym obiekcie wszystko robi... :) od tyłu: podłoga np. cud świeci sie jak wiadomo co a nadal prace tynkarskie idą. Centralę ktoś wkleił w ścianę i se jest. czujki są ale tylko do czw/piatku. Wywalam i wieszam kamerki PIR. A żeby ciekawiej było to w przeciwległych rogach. :) A dalej to wogóle ma być dom (mieszkanie) "inteligentne inaczej" nawet kompa w ścianę mam wbić... Cuda ...
    Nerwosole (browce)? Bo otwarłem puszkę i konsternacja. Liczyłem na coś innego (Satel jakiś np.) "zielony" jeszcze jestem i dopiero satela zaczynam rozgryzać. A tu ... nowość... :)
  • Poziom 11  
    Witam,

Matrixy to dosyć ciekawe centrale, mają kilka użytecznych funkcji niespotykanych u innych producentów, np. możliwość zaprogramowania czterech różnych trybów uzbrojenia, osobne wejście sabotażu centrali i sygnalizatora. Jednak mogą sprawić wiele problemów przy instalacji - lubią się wieszać i często nie loguje się klawiatura(y), co może doprowadzić do rozstroju nerwowego. Poza tym lubi gubić kody, tak samo użytkownika jak i instalatora, więc trzeba być przygotowanym na ewentualny reset do ustawień fabrycznych. Jakbyś miał problemy to pisz.

Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Dzięki za słowa otuchy. Wiem teraz czego się spodziewać. :) I jeszcze taka ciekawostka. Nie wiem może się mylę. Jutro zobaczę. Czy keypad muruje się w ścianę??? Bo mam teraz tylko instrukcję z pudełka a coś mi sie wydaje, że tam tak właśnie jest ... ładnie wyglada to fakt :D
    Pozdrawiam
  • Poziom 33  
    Ja kilka tych central założyłem i dzięki bogu narazie dobrze chodzą.Ludzie mają różne zdanie na ten temat ale ja narazie nie narzekam.A co do klawiatur to wszystkie są nad tynkowe.A jaki model tego Matrix'a tam siedzi?
  • Poziom 16  
    Dobre bo tanie
    I działa tylko trzeba dobrze zrobić
  • Poziom 33  
    Ja to zakładam i jak na razie nie ma z tym problemów.I oby tak było dalej :D:D
  • Poziom 22  
    Całkiem znośne centrale, dość funkcjonalne, niby działają aczkolwiek jak już ktoś wspomniał potrafią się wieszac i gubić kody.
    pozdr
  • Poziom 10  
    Przepraszam na wstępie za zwłokę.
    Faktycznie centrale Pyronix'a są dość ciekawe. Mają co prawda swoje humory (jak zapewne każda elektronika mikroprocesorowa). Ogólnie polecam. Oczywiście to tylko moje zdanie. Z drugiej strony dyskusje na temat "wyższości ... bla bla" są raczej bezcelowe.
    Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Myślę, że można temat zamknąć.
    Pozdrawiam.