Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

T39m po flashu - brak sieci

BoooZer 21 Lut 2006 23:27 809 10
  • #1 21 Lut 2006 23:27
    BoooZer
    Poziom 18  

Witam, mam problem z T39m ktory po wgraniu polaka ma problemy z siecia, czesto traci zasieg. Teraz to juz wogole jej nie szuka, odbiorniki typu radio nie reaguja na "szukanie sieci" przez ten telefon. Wgrywalem sam jezyk, pozniej AVR i AMR w tej samej wersji i nadal jest to samo. Dysponuje Terminatorem. Na alarmowe numery rowniez nie mozna sie dodzwonic, po chwili slyszymy sygnal zajetosci. Mozliwe ze jest to jednak uszkodzenie mechaniczne? Pozdrawiam

• #2 22 Lut 2006 06:47
    NOKTEL
    Poziom 27  

a przed fleszowaniem było dobrze ??????

• #3 22 Lut 2006 15:42
    BoooZer
    Poziom 18  

... tutaj pewnosci niestety nie mam, gdyz telefon dostalem, osobiscie go nie sprawdzalem przed flashowaniem bo mial niemieckie menu i chcialem jak najszybciej sie tego pozbyc. Drugą opcją, (tą bardziej prawdopodobna) jest koniecznosc wymiany koncówki mocy?

• #4 24 Lut 2006 00:01
    NOKTEL
    Poziom 27  

I TUTAJ NATRAFISZ NA KLEJ . PADAKA!!!

• #5 24 Lut 2006 00:23
    saiblling
    Poziom 19  

Nie znajac szczegolow wyglada ze zanizyles soft (dla t610-630 jest radio fix) Wgraj najwyzszy jaki masz, ewentualnie poczysc zelastwo przy antenie
    Pozdro

Ps Najwyzszy jaki mam pod Arnolda to 4A008

• #6 26 Lut 2006 01:26
    BoooZer
    Poziom 18  

Witam, softu nie zanizylem wgralem najnowszy jaki jest dostepny, ........ po dokladmej diagnozie stwierdzilem ze telefon wogole sie nie komunikuje z siecia, nie szuka jej, nawet na XxX nie mozna sie dodzwonic.

NOKTEL czy wymiana koncowki mocy jest nie mozliwa w tym modelu? "PADAKA" - nie bardzo rozumiem.

• #7 26 Lut 2006 13:08
    BoooZer
    Poziom 18  

Dodam jeszcze ze telefon ma problemy z wlaczaniem, nie zawsze sie wlacza, oraz czasami sam sie wylacza.

• #8 27 Lut 2006 07:08
    NOKTEL
    Poziom 27  

padaka znaczy że końcówki sie nie da wymienic w tym modelu swego czasu sprowadzałem ten mogel z niemiec w kilkaset sztuk i trafiło sie kilkanaście z brakiem zasięgu i problem z włączaniem dodam że były nowe mam jeszcze do tej pory je bez zasięgu wiec polecam dać sobie spokój z tym modele
    pozdrawiam
    noktel

• #9 27 Lut 2006 08:40
    BoooZer
    Poziom 18  

Wie ktoś może co to jest i po co ten kawalek lamiantu o wysokosci 5 mm rosciagniety od klawisza "YES" do "4" ?
    ........ wracajac jeszcze do tej wymiany koncowki to przeciez wydaje mi sie ze to jest mozliwe, przeciez w nokiach mad'y tez sa klejone a jednak są wymienialne, chyba że miales na mysli ze wymiana i tak nie pomoze, że to raczej trzeba z flashem kombinowac. A przy tych twoich NOWYCH T39m problem z zasiegiem pojawil sie przed flashem czy po.
    Pozdrawiam

• #10 01 Mar 2006 09:25
    Poca
    Poziom 12  

Cruiser powinien dac rade przekalkulowac CRC w tym modelu.Wystarczy wiec poszukac inne gdfs_y i poprobowac.

pozdro
    Poca

• #11 02 Mar 2006 17:20
    BoooZer
    Poziom 18  

Telefon przestal sie calowice komunikowac z siecia, wyswietla tylko komunikat "Szyukanie sieci" a tak naprawde jej nie szuka. Raczej to nie jest flash bo probowalem juz chyba wszystkiego, zalozyklem nawet 4 locki, ale udalo mi sie z nich uwolnic. Co jest odpowiedzialne za zasieg? Czy jak jest uszkodzona koncowka mocy to telefon powinien wysylac jakies sygnaly?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME