Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja przez Internet. Na jakiej zasadzie działa odbiór programów?

23 Lut 2006 14:20 22385 20
  • Poziom 20  
    Witam!
    Czy ktoś mógłby mi po krótce przedstawić na jakiej zasadzie działa odbiór programów telewizyjnych przez Internet, czy istnieje program freeware który zajmuje się wyświetlaniem i zbieraniem kanałów.Dlaczego inni chcą aby im płacić skoro z tego co wiem sygnał jest za free?? jak odebrać takie kanały? Co potrzeba do uruchomienia takiego zestawu?
    Pozdrawiam!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    nie koniecznie sie placi,bo istnieja testy.pozdro
  • Poziom 35  
    kriss51 napisał:
    nie koniecznie sie placi,bo istnieja testy.pozdrawiam

Jak komuś zależy na bezproblemowym i stałym odbiorze sharingu to zapłaci 20 zł abonamentu miesięcznie i ma święty spokój.Partyzanci którym szkoda 20 zł niech sobie skaczą z testu na test.
  • Poziom 20  
    Proszę o dalsze informacje :)
  • Poziom 25  
    oczywiscie warunkiem jest dobre lacze internetowe bo na radiowce gubiacej pingi to raczej szkoda zachodu
  • Poziom 23  
    witam ja również jestem zainteresowany telewizją za free mam neostrade 256 a do mnie dochodzi 32 kB/s
  • Poziom 10  
    czy kanaly xxx mozna bezplatnie ogladac w telewizji internetowej???
    ;)

Dodano po 7 [minuty]:

mam jeszcze pytanko czy kabel do polaczenia kompa z tv mozna kupic w sklepie czy trzeba samemu montowac wtyczki?
  • Poziom 25  
    mozna sobie kupic kabel s-video o dowolniej dlugosci ja kupilem 5 m za 15 zeta
  • Poziom 20  
    Powiem tak.Wszyscy zastrzegają że płaci się za coś.Z tego co wiem i jest sprawdzone na 100% pełen pakiet programów w tym Canal+ HBO polskie itd. są bezpłatnie w 100% odbierane(zastrzegam że nie wiem czy to nie sygnały testowe) przez pewną osobę której nie znam za dobrze, ale z pierwszej ręki wiem, że osoba ta te programy odbiera.Nie pytam tej osoby bo ona nie chce nic zdradzić skąd i jak, bo zarabia na jakichś tam aktualizacjach więc na pewno mi nie powie.Kilka innych osób potwierdza, że ktoś im takie "coś" zrobił (TV przez internet) i czasem wpada aktualizować i temu komuś się płaci ,ale ten ktoś ma programy za free.Ciężko to pewnie zrozumieć :p. Nie wierzę że nie można ściągać sygnału TV za darmo.Może teraz mi ktoś podpowie jak i z czym to się je??
    Pozdrawiam!
  • Specjalista elektryk
    Określ się dokładnie o jaki system odbierania programów Ci chodzi.
    Z tego co opisujesz wychodzi na odbiór programów satelitarnych.

Oczywiście wszystko można mieć za darmo - wystraczy tylko ukraść! Możesz włamać się do skrzynki TV kablowej, możesz przerobić tuner i oglądać wszystko za free - tylko czy będzie to z czystym sumieniem? czy nie będziesz miał nerwówki że któryś z sąsiadów w przypływie zazdrości (on opłaca a Ty nie) poda Cię do odpowiednich instytucji?? - w firmie mamy często takie sygnały - od kilku lat jest punkt w kodeksie karnym na temat kradzieży sygnału tv - z własnych doświadczeń - kilku naszych klientów skończyło już na policji...
    Poruszanie tutaj takich teamtów jest zabronione - poczytaj w regulaminie.

Pzdr
  • Poziom 35  
    C+ można oglądać za free tylko jak sie ma zrobioną karte lub za pomocą sharingu z użyciem kompa i netu ale za to sie płaci chyba że znajdzie sie osobe która udostępnia sharing za free.
    Juz do jest napisane w tym temacie i podana jest strona z opisem,
    ale takie rzeczy są karalne
  • Poziom 20  
    Panowie chyba zaszło nieporozumienie.Gość o którym wspomniałem działa legalnie i sprzedaje usługi, nie wiem jak to robi że nie ponosi żadnych kosztów odbioru wiem jedno że mi ani nikomu nie powie skąd ma sygnał.W necie słyszę informacje że ludzie na tym również zarabiają więc o jakich karach i przestepstwach mówimy.Ja zagadnienia w ogóle nie znam, ale z tego co widzę to wg opini Szanownych kolegów taka sytuacja (działalność TV przez neta za free) jest nie możliwa?
  • Poziom 20  
    Ciekawe za free - to nawet w morde sie nie dostanie :-(
  • Poziom 35  
    fliper_katrill napisał:
    Gość o którym wspomniałem działa legalnie i sprzedaje usługi, nie wiem jak to robi że nie ponosi żadnych kosztów odbioru wiem jedno że mi ani nikomu nie powie skąd ma sygnał. neta za free)

prawdopodobnie ma postawiony serwer do sharingu,a to nie jest legalne.
    :D:D:D:D Takie rzeczy to tylko w ERZE :D:D:D:D
  • Poziom 25  
    albo korzysta z gboxa ale jezeli ktos jest zielony w temacie to moze o tym zapomniec sa pewne projekty dostepne tylko nielicznym obejmuje to zazwyczaj kilka platform
  • Poziom 20  
    Tematem się już nie zajmuję za wszystkie informację dziękuję.