Czy moge ten tranzystor wysterować przez OPA2241?
I jeszcze takie pytanko, do tej pory jakoś nie miałem okazji pobawić się MOS'ami bo wszystko robiłem na bd649 którego miałem cały worek, i pytanie brzmi tak:
Czy taki tranzystor steruje sie tak że na dren dam mu np. 15V, obciążenie będzie na źródle, i jak dam na bramke teraz 10V to na źródle też pojawi mi się 10V?
Wiem że to troche głupie pytanie dla kogoś kto wie ale do tej pory nie bawiłem się mos'ami
I jeszcze takie pytanko, do tej pory jakoś nie miałem okazji pobawić się MOS'ami bo wszystko robiłem na bd649 którego miałem cały worek, i pytanie brzmi tak:
Czy taki tranzystor steruje sie tak że na dren dam mu np. 15V, obciążenie będzie na źródle, i jak dam na bramke teraz 10V to na źródle też pojawi mi się 10V?
Wiem że to troche głupie pytanie dla kogoś kto wie ale do tej pory nie bawiłem się mos'ami