Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z odtwarzaczem mp3:(

24 Lut 2006 00:14 1098 5
  • Poziom 9  
    mam nastepujacy problem gdy właczam odtwarzacz to mp3 nie leca poprostu czas stoi a jak płynie to nie ma głosu ale jak puszcze radio to wszystko gra tak jak nalezy...pytam sie bo nie chce nadaremno zanosic go do naprawy moze da sie to jakos inaczej usunac ta usterke:/ jesli to jest wazne to odtwarzacz jest firmy CREATIVE MUVO z gory dziekuje za pomoc
  • Poziom 39  
    Cytat:

gdy właczam odtwarzacz to mp3 nie leca po prostu czas stoi a jak płynie to nie ma głosu

Nie do końca łapie :)

A odtwarzacz widzi to co wrzucisz z dysku?
    Próbowałeś go sformatować i wymienić soft (na forum kilka razy opisywałem dokładnie jak to zrobić )?
  • Poziom 9  
    tak normalnie widzi co jest wgrane czasem nawet normalnie czas leci a głosu nie ma(słuchawki sa dobre)tak probowałem formatowac i było tak ze np jedna piosenka leciała normalnie a pozniej znowu działo sie tak jak zawsze a teraz to juz go nawet właczyc nie idzie bo zaraz sie wyłacza:/
  • Poziom 11  
    Być może za słabo wciskasz wtyczkę od słuchawek w gniazdko.Miałem raz podobnie i wtedy było słychac troche muzykę ale bez wokalistki.
  • Poziom 39  
    Cytat:

Gdy właczam odtwarzacz to mp3 nie leca po prostu czas stoi a jak płynie to nie ma głosu ale jak puszcze radio to wszystko gra tak jak nalezy..

Jak słychać radio, to na pewno dobrze docisnął :)

Jeżeli czujesz się na siłach - spróbuj zmiany softu - często pomaga na różne przypadłości (nie jest to za bardzo skomplikowane). Jeżeli nie (a tym bardziej playerek jest na gwarancji) - nie krępuj się za bardzo i oddaj go do serwisu.
  • Poziom 9  
    no playerek jest na gwarancji wiec chyab go oddam na gwarancje...a sluchawki dobrze docislkałem:))