Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pamięć wirtualna. Komputer bardzo wolno chodzi podczas grania. Gry się zacinają.

24 Lut 2006 10:43 2646 7
  • Poziom 11  
    problem jest taki...iz moj komputer strasznie zamula gdy gram w gry komputerowe,a takze przycina gra.Gdy wyłaczam gre pokazuje sie komunikat mowiacy iz jest za malo pamieci wirtualnej.
    Slyszalem ze to niby przez programy,lecz gdy gram wszystkie wylaczam.

Sprzęt:
    RAM 256 DDR
    Karta graficzna:GEFORCE FX 5500 256mb
    procesor:athlon 2.4

za pomoc z gory dziekuje:D
  • Poziom 13  
    wklej log z hijackthis na forum
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Martyn napisał:
    wklej log z hijackthis na forum

nie rozumiem...

Mam windowsa XP,i niewiem o ile zwiekszyc.
    Teraz mam na dysku c:384-768(czyli standard jak na 256 RAM)
  • Spec od komputerów
    hmmm Jak dostajesz komunikat, ze za mało pamieci wirtualnej, to powinienes wydedukowac, ze ten twoj "standard" to moze za malo. Moze po prostu daruj sobie bardziej skomplikowane zabawy z komputerem, skoro taki prosty komunikat cie przerasta?
    Nie napisalec tez co to za gry. Niestert pamieci masz mało, karte graficzna tez masz slabiutką - wiec nowe gry beda niestety slabo chodzily. Wiece nie mozna napisac, z taka minimalna iloscia informacji jaka podales.
  • Poziom 11  
    no niewiem czy karta taka slaba...predzej za malo ramu.
    A gra to np.Silkroad(rpg).
    Wymagania: Procesor 800 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 64[/u]
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    PPM na Mój komputer -> właściwości -> zakładka zaawansowane -> wydajość (ustawienia) -> zaawansowane -> pamięć wirtualna (zmień).
    jeżeli grasz w wymagające gry (i używasz pamięciożernych programów) to możesz ustawić nawet 512MB >.
    Pamiętać należy,że w przypadku XP po ustawieniu pliku wymiany zatwierdzeniu i uruchomieniu ponownym należy raz jeszcze udać się w to samo miejsce i ustawić zarządzane przez system jeżeli tak nie zrobisz XP przyjmie tą wartość poprzednią, którą ręcznie ustawiłeś za poziom wyjściowy.
  • Poziom 11  
    ok,pomoglo.dzięki:D