Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

matiz-radio

marecki123456 24 Lut 2006 12:40 1337 7
  • #1 24 Lut 2006 12:40
    marecki123456
    Poziom 10  

Witam!

Mam problem z radiem fabrycznym do matiza. Ostatnio nie zapamiętuje zaprogramowanych stacji radia - ale radio wogle działa. W serwisie powiedzieli, że naprawiają tylko w Łodzi? Może ktoś miał taki problem i sie z nim uporał.

• #2 24 Lut 2006 12:50
    =Tesla=
    Poziom 19  

ale w jaki spsoob nie zapamietuje?

1. porostu nieche zapisac stacji w pamieci
    2. czy po wyłaczeniu i ponownym właczeniuradio skasowało zakodowane stacje

• #3 24 Lut 2006 16:57
    Slawek J
    Poziom 30  

Jesli nie zapamietuje stacji po wylaczeniu i wlaczeniu radia ponownie to kabel plusowy od pamieci jest podpiety razem z plusem od zasilania radia tak ze radio gasnie po wycignieciu kluczyka ze stacyjki i brakuje podtrzymania pamieci. Pociag sobie + i - prosto z akumulatora zabezpieczajac bezpiecznikiem i sprawa zalatwona.
    Chyba ze radio nie chce zapisac stacji to co innego wtedy winne jest tylko samo radio.
    Pozdrawiam.

• #4 24 Lut 2006 17:23
    igabriel
    Poziom 20  

sprawdź czy na złączu do radia jest napięcie( do podtrzymania pamieci) "bat+" po wyjęciu kluczyka, jeśli jest to problem z radiem( chociaż nawet przy braku tego napięcia radio jeśli jest sprawne przez jakiś czas powinno pamiętać programy).

• #5 07 Mar 2006 03:51
    marecki123456
    Poziom 10  

Dzięki
    posprawdzam tak jak sugerowaliście

Dodano po 5 [minuty]:

A i jeszcze aby doprecyzować problem:

samochod jest "odpalony" ja wtedy programuje sobie stacje (zarówno w automacie jak i "ręcznie") i po zaprogramowaniu jak zmieniam kanały to już wtedy tych ustawien nie pamięta. Samochód jest cały czas uruchomiony - stało mi się tak nagle nic nie grzebałem w samochodzie.

• #6 07 Mar 2006 09:18
    Slawek J
    Poziom 30  

W takimrazie uszkodzone jest same radio. Jesli jest to radio oryginalne deawoo to nie warto naprawiac takie radio uzywane kosztuje pare groszy, lepiej troche dolozyc i kupic firmowe.Kaseciaki to prawie za darmo juz rozdaja w dobie mp3.
    Pozdrawaim.

• #7 07 Mar 2006 09:21
    mirmos
    Poziom 14  

Pozdrawiam

uszkodzone jest radio na 100% lub źle programujesz

• #8 10 Mar 2006 01:41
    marecki123456
    Poziom 10  

Witam!

Programuje tak jak zawsze, a więc czas zmienić radio na nowe.

Dzięki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME