Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
AM TechnologiesAM Technologies
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zakłócić sygnał Audio/Video/Radio

24 Lut 2006 12:57 5159 5
  • Poziom 11  
    Szukam pomysłu lub schematu na prosty układ do zakłóceń sygnału Audio/video/Radio. Mam problem z sąsiadem (lubi słuchać naprawdę głośno muzykę a najczęściej od 7.00 w sobotę lub niedziele). Wiem, że mógłbym załatwić sprawę przez policje – niestety budynek cztero rodzinny a reszta to jego rodzina, więc nikt nie potwierdzi mojej wersji. Stare CB-radia bez homologacji się do tego nadają, ale po pierwsze nie mam a po drugie efekt może być marny. To prosty człowieczek wiec przypuszczam że, gdy włączę coś co wygeneruje zakłócenia w momencie gdy zrobi głośniej muzykę powinien się wystraszyć, że sprzęt nawala i odpuścić. Nie wiem czy to pytanie jest w dobrym dziale.
  • AM TechnologiesAM Technologies
  • Poziom 39  
    Jeżeli to jest słuchanie radia lub TV, to takie zakłócenia da się generowac, ale jeżeli on jedzie z magnetofonu, to jedynym znanym skutecznym przyrządem jest generator w układzie Kałasznikowa (albo jakoś tak ...)
  • AM TechnologiesAM Technologies
  • Poziom 38  
    Może awaria sieci elektrycznej?
  • Poziom 11  
    Sieci nie ruszę. Wszystko pod nadzorem jego żony (cały dzień w domu non stop przy judaszu). Co do słuchania to głównie radio lub cd.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Zrób to samo co on. Puść mu na cały regulator radio "m" albo jakiś death metal i pojedź na cały dzień do znajomych. :)
    Michał
  • Poziom 11  
    Wciągu dnia to on może sobie słuchać, robię trochę głośniej tv i niema problemu. Gdybym zostawił tak i gdzieś sobie pojechał, jak zadzwoniłby na policje to ja bym zapłacił. Problem jest w tym że gośc słucha wtedy kiedy się fajnie niesie czyli rano około 7.00 i to w sobotę lub niedziele po złości. Mnie i rodzinki niema w tygodniu już po 6,00 wiec niech robi sobie co chce ale nie w sobotę kiedy człowiek chce odpocząć po całym tygodniu. Jeżeli bym zakłucał jakimś generatorkiem, to nie wiedziałby co się dzieje.