Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zepsuta pralka AmicaPA5560A420!(!!)POMOCY!(!!)

24 Lut 2006 13:40 2005 7
  • Poziom 2  
    Po uruchomieniu programu 2(bawełna 40°), w trakcie pobierania wody zostało przerwane pranie przez przekręcenie pokrętła na 0 w celu dołożenia brudnych rzeczy do prania. Po odczekaniu, zwolnieniu blokady drzwi dołozono pranie, zamknięto drzwi i przekręcono pokrętło na 2. Niestety pralka nie podjęła dalszego cyklu programu 2, nawet przez przyciśnięcie przycisku start. Nie przyniosły skutki dłuższgo przyciskania przycisku START. W trakcie wykonania tej czynności migała kontrolka GOTOWOŚĆ. Nie dało żadnego rezultatu wyłączenie prali z sieci. Nie wiem co się mogło stać. Bardzo proszę o pomoc:)

(!!) – ozdobniki ?
    Nie używaj dużych liter w tytule. [h]
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...
  • Poziom 20  
    Sprawdz blokade drzwi i czy drzwi sie blokuja sprawdz .powodzenia
  • Poziom 2  
    Blokada została sprawdzona, pralka dalej nie działa!
  • Poziom 20  
    Sprawdz wylacznik ktory jest przy plytce programatora[zdejmij pokrywe pralki] czesto on jest temu winny.:?:
  • Poziom 22  
    A ile jest mignięć lampki gotowa???
  • Poziom 2  
    wyłacznik jest sprawny, gdy trzymam przycisk start to 15
  • Poziom 2  
    [quote="Stasiu.b."]Po uruchomieniu programu 2(bawełna 40°), w trakcie pobierania wody zostało przerwane pranie przez przekręcenie pokrętła na 0 w celu dołożenia brudnych rzeczy do prania. Po odczekaniu, zwolnieniu blokady drzwi dołozono pranie, zamknięto drzwi i przekręcono pokrętło na 2. Niestety pralka nie podjęła dalszego cyklu programu 2, nawet przez przyciśnięcie przycisku start. Nie przyniosły skutki dłuższgo przyciskania przycisku START. W trakcie wykonania tej czynności migała kontrolka GOTOWOŚĆ. Nie dało żadnego rezultatu wyłączenie prali z sieci. Nie wiem co się mogło stać. Bardzo proszę o pomoc:)
    Witam jesli w tym modelu masz żułty przycisk to zresetuj ją :Dpo przez trzymanie go około 30 -sekund programator zresetuje program i wszystko bedzie okej.Zielona kontrolka musi migac przez pare sekund . Pozdrawiam!