Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6020 nie ładuje ładowarką impulsową

24 Lut 2006 14:28 1256 5
  • Poziom 12  
    Telefon ładuje tylko transformatorem, przy czym bateria sie nagrzewa. Po podłączeniu impulsowej ładowarki wyskakuje komunikat :nie ładuje"
    Co to może być.
    ps. pozostałe funkcjie telefonu ok./
  • Poziom 21  
    to jest nowy telefon ?? sprawdzales batterie i inna ladowarke impulsowom ???
  • Poziom 25  
    nie będe wdawał się w szczegóły elektroniczne i pisał o voltach aperach etc. bo kiedys juz pisałem na tym forum a jakis mądrala próbował dyskredytowac moja wiedze i doszło między mna a nim do niezłego sporu powiem tak te typy tak maja i tym się nie przejmuj ładuj dalej transformatorem a bateria że jest gorąca to normalne może osiagnąć nawet 40 stopni no chyba że się gotuje to coś jest nie tak

regards fantomas
  • Poziom 12  
    Telefon przyniesono do mne martwy po lekkim zawilgoceniu. Po czyszczeiu, grzaniu i fleshowaniu wstał. wszytko chodzi ok za wyjątkiem tego...
    Wyczytałem gdzieś ze to sprawa rezystora nad złaczem bateri... jakieś sugesteie lub fotka??
  • Poziom 21  
    Tez o tym slyszalem osobiscie tego nie robilem ale znajomy mial cos takiego w jakiejs noki i wymienial dokladnie jakies rezystorki kolo gniazda. moze jezeli telefon byl po zalaniu czy pozawilgoceniu to jest sniedz na nich obejrzyj dokladnie plyte poczysc miejsca ktore uwazasz za zasniedziale i moze cos z tego wyniknie. Postaram sie poszukac takiej solucji jak pisales.

Pozdrawiam..
  • Poziom 12  
    Płyta jest już czysta na 100% jezeli ktoś wie który to rezystor to proszę o fotke