Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wzmacniacz i co z kolumnami do standarowego pokoju

RdNd 24 Feb 2006 21:43 801 1
    RdNd
    Level 11  
    Chcialbym zaczerpnac waszej opini na temat wzmacniacza ponieważ chcialbym kupic ze tak powiem cos grajacego ma to byc podłączone narazie do komputera a pózniej chyba jakieś DVD bo zalezy mi również na MP3 a ze stacjonarnego odtwarzacza CD to raczej słabo. Otóż myslalem o wzmacniaczu ws 432 czytalem co nieco o tym sprzecie i zetknalem sie z bardzo roznymi opiniami zarowno pozytywnymi jak i negatywnymi. A jesli nie ten wzmacniacz to moze zaproponujecie jakis inny ? nie ma to byc sprzet drogi bo ten ws chyba taki nie jest ?:) chce tego uzywac w pokoju gl do sluchania muzyki (rock, hip hop). wiec to nie ma byc MOOOOC gigantyczna. I jakie kolumny wybrac a moze czy oplaca sie samemu je zrobic. Ogolnie to zalezy mi aby nie kosztowalo to zbyt duzo ale zeby dalo sie tego sluchac z przyjemnoscia (nie mam audiofilskiego ucha i jesli dzwiek nie szumi i nie denerwuje to jet OK :)) i zebym nie musial sie za to wstydzic :) czekam na opinie

Dodano po 2 [minuty]:

chodzilo mi o ws 422 prze praszam za pomylke :)
    ROBIN69
    Level 13  
    Witam
    Ja prawie od roku składałem zestaw 5+1.Zacząłem od 2potem 2+1,aż wkońcu 5,1.do kolumn założyłem zwrotnice,po 3 łośniki (bas ble ble ble,dobrane do skrzynek).Niepowiem moc taka że słucha zemną pół domu,ale to się nie kalkuluje,tej mocy niemożna wykożystać w domu. Ja wtej chwili gdybym niemiał złożonego zestawu,kupiłbym zestaw 5,1 jeden z zestawów kąputerowych w cenie około 250zł. wtej cenie można znaleźć całkem fajny sprzęt .