Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vw passat b4 pilot w kluczyku usterka

ptoks7 26 Lut 2006 11:07 5237 8
  • #1 26 Lut 2006 11:07
    ptoks7
    Poziom 10  

mam tego typu problem: mam passata b4 gl z 1994 roku ,z orginalnym pilotem w kluczyku jak w insrukcji pisze miał on zadanie domykac szyby i zamykac i dzrzwi .po prostu nie działa i nie wiem gdzie jest problem czy w samochodzie ,czy w kluczyku , teoretycznie działa swieci sie dioda gdy go naciskam, dodam ze prubowałem go kodowac zgodnie w instrukcią i jest on na podczerwien sensory są w lusterku pomurzcie!

0 8
  • Pomocny post
    #2 26 Lut 2006 11:19
    autosuper
    Poziom 24  

Rozbierz kluczyk i sprawdz pilota , czy wszytsko tam styka , czesto urywaja sie nzoki od diody nadawczej , jezeli chcesz sprawdzic czy ten pilot cokolwiek generuje , to nacisnij jego przycik i patrz na niego prez jakas kamere nawet przez taka w komorce , jezeli pilot wogole emituje to prez kamere powinines zobaczyc jak zapla sie dioda nadawcza. Tego uklady na podczerwien w VW bardzo czesto sie psuja . Jesli dalej nie bedziesz sobie mogl poradzic to napisz a wysle ci schemat tego ustrojstwa . A tak swoja droga to nie spotkalem sie jeszcze z tym systemem na podczerwien w pasacie z rocznika 94 , to zadkosc , najczesciej byly w pozniejszych rocznikach seatow , shrana itd.

0
  • #3 26 Lut 2006 11:28
    ptoks7
    Poziom 10  

jak teraz patrze na irde w kluczyku to bez kamerki widac ze cos mruga i napewno swiatło z diody tam sie nie dostaje ,moze cos z kodowaniem w instrukcji mam cały cykl tej operacji prubowałem kodowac i nic a czy mozna w ogóle znalesc ,albo czy ma pan schemat tej instalacji z samochodu do centralki?

0
  • Pomocny post
    #4 26 Lut 2006 11:53
    Jerzy100
    Poziom 22  

Gdybanie tu nic nie pomoże. Sprawdź czy na pewno jest emisja z pilota, potem sprawdź czy odbiornik generuje impulsy oraz połączenie pomiędzy sensorem a sterownikiem.

0
  • #5 26 Lut 2006 11:59
    ptoks7
    Poziom 10  

Tylko jak sprawdzidz sensor w samochodzie?

0
  • #7 26 Lut 2006 13:55
    ptoks7
    Poziom 10  

dzięki popróbuje z tym schematem

0
  • #8 05 Mar 2006 11:39
    maximus56
    Poziom 2  

Jeżeli chodzi o zamykanie zamka to tak, ale pilot w VW nie ma opcji domykania szyb automatycznie. Ta opcja pojawiłasię dopiero od niedawna w golfie V i pasacie b7.

0
  • #9 05 Mar 2006 16:39
    7323824
    Poziom 17  

jesli chcesz zaprogramować pilota to po operacji z kręceniem kluczykiem w drzwiach(zamknij otwórz zamknij lub odwrotnie-nie pamietam )przez otwarte okno zbliz pilota do okoa przy lusterku na ok 10cm bo przyjmie kod dopiero przy bardzo silnym sygnale .

Dodano po 7 [minuty]:

schemat jest banalny masa,zasilanie z aku i po stacyjce,zamykanie i otwieranie-podłączone do tego samego miejsca co switch w drzwiach .
    domykanie szyb jest -trzeba trzymać dłużej pilota.

0
  Szukaj w 5mln produktów