Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CURTIS 2001 sciąganie obrazu w bok

26 Lut 2006 14:01 1177 4
  • Poziom 10  
    siema mam problem jak wyżej juz napisałem mam curtisa 2001 chyyba tak przynajmniej jest napisane na tylnej obudowie ! nigdzie niemoge znaleźc do niego schematu to po pierwsze a po drugie to ze sciąga i zniekształca sie obraz przy tym jest równiez chwilowe zanikanie fonii ! co moze być tego tego przyczyną aha niezbyt znam sie na telepudłach wiec prosze o w miare jak najprostsze słownictwo i najlepiej okreslic co sie gdzie znajduje !! z góry wielkie dzieki

-------------------------------------------------------------------------------
    co cie niezabije to cie wzmocnii :D
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od TV
    Jeżeli jest zwężenie z góry i z dołu oraz są zniekszałcenia obrazu to do wymiany 470uF/25V w szereg z cewkami odchylania pionowego V.
    A propo zanikania głosu to przy TDA1940 wymień kondensator elektrolityczny 0,22uF/50V.
  • Poziom 10  
    nom a gdzie jest do niego schemat gdzie moge go znaleźć??
  • Poziom 13  
    Witam. Sprawdź jakie to jest Chassis? Jeżeli to ustalisz to łatwej znajdzesz schemat. Z tego co pamiętam to jest CHASSIS PC04A i był w CURTISIE 2002. Tu popieram kolegę pankracy podmień koniecznie 0,22 mF jest to C 409. To stały punkt tego telewizora przy tej usterce. Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    A moze coś z synchronizacją sie dziej - sprawdz zasilanie (elektrolity)

Yahoo