Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio do zastava 1100. Krótsze radio samochodowe.

27 Lut 2006 02:23 2205 8
  • Poziom 13  
    Czy są jeszcze jakieś radia samochodowe które są krótsze od standardowych - mało miejsca w zatavie 1100 standardowe nie wchodzi. Co radzicie?
  • Poziom 20  
    Safari jest krotsze :)
    Poza tym chyba nie nie ma sensu kupowanie radia pod wymiar samochodu. Teraz wszystkie (chyba) ktore robia maja ten sam rozmiar.
    Mi w golfie 1 sie tez zadne radio nie miesci, wiec trzeba bylo poszukac innego miejsca ;)
  • Poziom 13  
    Wiec własnie szukałem i wszystkie są dlugie. Chciałem wyciać dziure ale wejdzie to do nagrzewnicy - wszystko ok ale jak mi przygrzeje to radio to zacznie sie ono chyba topić bo jak mam właczone ogrzewanie to wszystko robi się bardzo gorące
  • Poziom 42  
    heh pomysl z safari byl dobry
  • Poziom 19  
    Może do schowka ale jest to nieporęczne.
  • Poziom 18  
    Albo jakos te radyjko z tylu zaizoluj styropianem itp
  • Poziom 21  
    nie no chłopaki safari <lol> zeczywiscie hi-end <lol> :D ja bym proponowal radyjko zamontowac gdzies na dole ;) i wybrac jakiejs standardowej dlugosci ;) pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Radyjko mam panasonika kasetowa stare ale dobrze gra. Tak myslałem zeby nawet dać je pod siedzenie a zrobić tylko panel sterowania tylko nie wiem jak zrobićzdalny potencjometr (bo głosność jest z potencjometra) a kanały to juz wiem jak. Odtwarzacz kaset mi nie potrzebny. Wyświetlaw w sumie też nie potrzebny.
    Dam je chyba na półke i daltego chce panel bo nie dosyć że pasy nie śą zwijane (te na sztywno) i nie da rady siegnać bez odpinania a po drugie to troche niebezpiecznie kuać sie gdzieś i szukać radia jednocześnie kierująć.
  • Pomocny post
    Poziom 11  
    Można poszukać radia z tzw. półkieszenią (ja mam na przykład starego Panasonica). Wygląda to tak, że większa część radia wyjmuje się jak zwykła kieszeń, natomiast około 1/4 jest zamontowane na stałe w radiatorze w tylnej części. Ten fragment można bez problemu odkręcić i przy niewielkiej ingerencji w resztę (trzeba przedłużyć kilka kabelków) przemieścić w inne miejsce (np. nad radio). W Zastavie 1100p mieści się idealnie w fabrycznym miejscu.