Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

nowy, własny pasek narzędzi WIN XP

pawciupag 27 Lut 2006 08:31 3833 3
  • #1 27 Lut 2006 08:31
    pawciupag
    Poziom 9  

Witam. Czy ktoś może mi pomóc w zrobieniu dodatkowego, własnego paska zadań/narzędzi. Dokładnie chodzi mi o coś podobnego jak ten pasek u góry na poniższym zdjęciu:

nowy, własny pasek narzędzi WIN XP

Chciałbym zrobić pasek u góry, z autoukrywaniem i tak bym mógł dowolne skróty do niego dokładać. Próbowałem stworzyć przez :paski narzędzi/nowy pasek narzędzi" ale nie wychodzi mi to. Proszę o jakieś wskazówki

0 3
  • #3 27 Lut 2006 09:11
    pawciupag
    Poziom 9  

Chcaiłbym tam dodać skróty do partycji, panel sterowania, kilka programów oprócz tych z dolnego paska, i skróty z pulpitu, tak żeby nie było ich na pulpicie tylko na górnym pasku. Próbowałem to zrobić, ale albo usuwały sie z paska i pulpitu, albo dodawały tu i tu
    Raczej chciałbym wykorzystać paski narzędzi systemu a nie dodatkowe programy tworzące paski.

0
  • #4 27 Lut 2006 11:09
    paweliw
    Spec od komputerów

Utwórz sobie na pulpicie Nowy Folder, "wrzuć" do niego interesujące Cię skróty.
    Następnie z paska zadań (na dole) prawym klawiszem myszy wybierz Paski narzędzi->Nowy pasek narzędzi ... i wskaż utworzony wcześniej Nowy Folder.
    Pojawi Ci się na pasku zadań po prawej stronie Twój Nowy Folder jako pasek narzędzi.
    Złap go myszką i przenieś na górę pulpitu.
    Masz już nowy pasek narzędzi na górze ...
    Możesz ustawić dla niego autoukrywanie, pokazywanie tytułu itp.

Cała operacja zajmuje może minutę (oczywiście jak masz przygotowane skróty) ...

0