Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z restartami kompa

27 Lut 2006 15:50 1089 15
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 34  
    Po pierwsze to sprawc czy radiator przylega dobrze do procesora.Dawales miedzy nie paste termoprzewodzaca??Do grafy jesli myslisz ze to jej wina sciagnij nowe sterowniki ze strony producenta.Czy puki uruchomiles kompa przywracales ustawienia domyslne biosu??Moze po wymianie masz za duzy pobor produ i zasilka niewyrabia.Jaki masz zasilacz??
  • Poziom 15  
    Może być problem z chłodzeniem (sprawdz w biosie temperature), pamięcią ( sprawdz np przy pomocy mem test'a ) lub zasilaniem (jakiej mocy masz zasilacz, AMD i Nvidia lubią ładnie pobierać :D:D )
  • Poziom 15  
    Jeśli chodzi o BIOS to szukaj PC HEALTH STATUS tam masz podstawowe informacje odnośnie tempteratur i obrotów chłodzenia....
  • Poziom 15  
    temperatura jest raczej dobra, u mnie jest przy pracy tak na 80% 51/36 stopni przy ok 4300obrotów; to ewentulanie pozostała by grafika, zainstaluj i uruchom 3dmark01 i zobacz czy się zresetuje....
  • Poziom 34  
    Poszukaj moze miales gdzies jakies przebicie i napuchl ci jakis kondensatro czy na mobo czy w zasilce.Niby jest nowa ale nic nigdy niewiedomo.Mi sie komp restartowal bo napuchl kondzior kolo ramu.Wymienilem i smiga.A to stalo sie podczas burzy.Zaznaczam ze mam Chifteca 420W wiec to nie stalo sie z winy zasilacza.Tak czasami poprostu bywa.Urok rzeczy martwych.
  • Poziom 17  
    Oj ,bedzie DDR-ka do wymiany, wlasnie sie takiej niedawno pozbylem i co dziwne wszystkie testy pokazywaly ok , radze ci przed zakupem pozycz od kogos na probe inna zeby sie przekonac ze to wlasnie DDR.
  • Poziom 12  
    zgadzam sie ze to ddr, to na bank bedzie pamiec, tez tak miałem, ale pozycz od kogos i sprawdź, mozesz miec konflikt płyta pamieci
  • Poziom 15  
    DO tej pyłty preferowane są DDR PC3200 (400MHz), PC2700 (333MHz), PC2100 (266MHz), polecam 400 bo są najszybsze :P