Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

magnetowidy - problem terroretyczny...

lukaszlysy 13 May 2003 14:56 1055 4
    lukaszlysy
    Level 10  
    Jo !
    mam takiego problema że wszystko ładnie i pięknie, dużo jest schematów i w ogole, ale ja na przykład potrzebuję masę teorii na temat VCR.
    i gdzie to znależć ?
    ale to nie koniec...
    czy ktoś mógłby mi polecic jakieś dobre stronki (lub inne żródła) o standartach zapisu ?
    Będę bardzo szczęśliwy
    oldboy
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    I to jest problem, stare wydawnictwa są nieosiągalne a nowych po prostu nie ma. A miało być tak pięknie i wszystko miało być osiągalne. Jeżeli nawet coś jest w sieci to fragmentaryczny zapis. Ubolewam nad tym ale taka jest prawda.
    Jabeko
    Level 19  
    niestety ja też chciałbym dowiedzieć się coś o tym sprzęcie ale niestety
    literatura na ten temat jest szczupła.
    Ciekawe z kąd fachowcy którzy to naprawiają tego się nauczyli??
    A jeszcze ciekawiej fachmali od kamer wideo?? - z kąd ich wiedza?
    Nie wspomnę o nwoszej elektronice.
    User removed account
    User removed account  
    john_doe
    Level 16  
    z magnetowidami jest ogolnie problem, sa to urzadzenia skomplikowane zarowno po wzgledem mechanicznym jak i elektronicznym (zwlaszcza tor zapisu/odczytu chorminancji i troche mniej luminancji) jakbys nic nie znalazl to moge sie postarac przeskanowac ci to co nam koles mowil na ten temat w szkole ;) , nie jest tego duzo, ale powinno stanowic maly wstep do tematu (podstawowe omowienie poszczegolnych blokow), jakbys chcial kupic jakas dobra ksiazke na temat to z doswiadczenia polecam: ksiegarnie NOT (jak nie maja to moze ci cos sprowadza) i antykwariaty z ksiazkami (czasem maja fajne stare=dobre ksiazki z elektroniki z roznych dzialow)