Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak ikon w polaczeniach sieciowych (Lan i WiFi) w WinXp

28 Lut 2006 09:32 7345 3
  • Poziom 12  
    Witam
    Mam dziwny problem. Mam 2 połączenia sieciowe przez LAN (sieciowka zintegrowana) i wifi. W panelu sterowania widziałem te połączenia dotychczas normalnie jak i na pasku zadan i wsio działało i pewnego pięknego dnia połączenia zniknely i z paska zadan i z panelu sterowania/połączenia sieciowe. Połączenia te nadal działają ale nie mam możliwości zmiany parametrów tych połączeń.. bo nie mogę znaleźć ikonek i tu moje pytanie jak przywrócić te ikonki z powrotem i na pasek i do połączeń sieciowych? Systemik to Win XP prof.
    Thanks From The Mountain ;)
  • Poziom 17  
    wejdz na strone >polaczenia lokalne>kliknij w polaczenia/dwa kompy widoczne/ i po otworzeniu ramki u dolu z lewej wstaw "haczyk"
  • Poziom 35  
    Ta rada była by pomocna jeśli było by brak tylko ikonek na pasku zadań, a autor wyraźnie napisał ze w panelu sterowania tez nie ma ikon połaczen.
    Spróbuj odinstalować i zainstalowac ponownie sterowniki urządzeń.
  • Poziom 12  
    Witam. Mam taki sam problem. Nie mam ikon polaczen w polaczeniach sieciowych a jak odswierze foldr pojawia sie nastepujacy komunikat http://www.satfilm.net.pl/~djstrobo/blad.jpg .
    Polaczenie z siecia kablowa dziala ale lacze sie nie udostepnia na lan i nie mam pojecia jak to naprawic. Prosze o szybka pomoc. Pozdrawiam