Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kable głośnikowe jake dobre a w mjare tanie

28 Lut 2006 15:06 3623 9
  • Poziom 10  
    Witam
    Posiadam zestaw kina domowego DENON AVR-1705 kolumny Wharfedale
    subwoofer Acoustic Reserch S12HO
    jet to niedrogi zestaw lecz mi to wystarcza chciał bym poprawic jedynie stereo,kable majął duze znaczenie lecz niechciał bym przepłacic za cos co przewyzsza sprzent jakosciowo dopasujcie mi jakies przewody stosunkowo niedroge do jakosci odsłuchu
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Takiej jakosci kable mam obecnie zastanawiam sie czy polepsze efekt kablami posrebrzanymi jet tego tak wjele ze niewiem co wybrac poprostu a patrzyłem na kable w granicach 70pln za metr
  • Poziom 14  
    nO kable w granicach 70zł za metr. Mi byloby szkoda kasy ankable tego typu bo to chyba juz do high-endow, mysle ze nie ma sensu kupowac lepszych bo takiej wielkiej roznicy nie poczujesz ;) ale jak chcesz to kupuj :)
  • Poziom 14  
    No na górze ten sam link wstawiłem :P
  • Poziom 10  
    [quote="damiang99"]nO kable w granicach 70zł za metr. Mi byloby szkoda kasy ankable tego typu bo to chyba juz do high-endow, mysle ze nie ma sensu kupowac lepszych bo takiej wielkiej roznicy nie poczujesz ;) ale jak chcesz to kupuj :)[/quote
    ____Mysle ze to jeszcze nie jest wysoka cena za kable przeciez kable powaznych firm zaczynają sie od 350plb za metr
  • Poziom 16  
    Kable głośnikowe niedrogie np. jamo lub podobne wystarczą,mam zestaw cd+wzmak+monitory za ponad 6 tys. i zmiana kabli głośnikowych na bardzo drogie ok.400 zł za komplet nic nie dała,natomiast zmiana interkonektu na wysokiej klasy i pseudozbalansowany dała niesamowity efekt.Wniosek nie przeinwestuj.
  • Poziom 10  
    No wlasnie tego bym niechcial przeinwestowac,a ztych tanszych markowych to jake JAMO ponoc przereklamowane i jakos nie bardzo sie kalkuluje do ceny wjedz moze inne tylko jakie w tym przedziale cenowym
  • Poziom 13  
    nie wiem po co takie drogie kable kupujecie? przecierz to az tak nie poprawia jakosci. ja tam kupie jakies tanie 2,5mm i będzie dobrze...