Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cztery kolorowe zarówki i centralka sterująca (kolorofon)

28 Lut 2006 19:34 1143 4
  • Poziom 12  
    Witam ma takie pytanko otóż chciałbym zrobic sobie cos w rodzaju kolorofonu a mniej wiecej coś takiego: cztery kolorowe zarówkinp w obudowach Par i do tego w osobnej obudowie centralke steruąca tymi żarówkami tylko najlepiej jak by to był jakis movcny układ co by pociągnął przynajmnie żarówki 100W i ładnie to swieciło. Co Wy o tym sądzicie ?? Dajcie jakies porady, schematy, zdjecia czegoś takiego, upszedzam, ze pasowało by mi wykonanie własnoręczn, a nie polecanie liknów zeby kupic sobie gotowt algo z jabla!! Z góry dzieki za opd pozdr
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Moderator na urlopie...
    Witam

Może zrobić Discolitez? Sterowanie przez komputer PC i możesz sterować od 1 do 32 kanałów. A co do mocy wyjściowej na kanał to wystarczy dobrać odpowiedni triak. Bardzo prosy efekt! Sam kiedyś to zrobiłem i byłem zadowolony nawet kiedyć zamieściłem fotki w dziele DIY.

Program i schematy są na elektrodzie i na stronie www.discolitez.com

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    i jak byście mogli cos ciekwago załatwic tylko ze 4 kanały sterowane w rytm muzyki na tym by mi najbardziej zalezało z góry dzieki pozdrawiam
  • Moderator na urlopie...
    kdudka1988 napisał:
    DJpopak;)
    coś sie uczepił tego discolineza wszystkim to wciszkasz kolega pisze że ma to być w osobnej obudowie .Polecam to http://www.elektroda.net/download/dwpl.php?file=inne/pe/iluminofonia_4kan_pe.pdf sam składałem i fajnie działa . Jakbyś nie wiedział jakie zamienniki to pytaj na gadu mam podane.

Witam

Chyba kolega mnie z kimś pomylił ;) Bo ja nikomu nie wciskam od tak :) Tylko pomagałem rozwiązać problemy zwiazane z discolitez.

Pozdrawiam