Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uszkodzony licznik VW golf III

01 Mar 2006 15:04 2280 13
  • Poziom 14  
    kupiłem takie auto 'niby' mające 140000km. ale to wiadomo,
    jadąc z powrotem do domu zalałem beny skasowałem licznik jestem w domu a tam licznik mi pokazuje 36km. a trasa miała około 200km.
    i w todatku zawyrza mi prędkość, na 2 moment i 100km/h. jeszcze obrotomierz tak jakoś dziwnie chodzi. Wydaje mi się że ktoś tworzył przy tym liczniku i troszke mu nie poszło. Mniej więcej coś tm mi świta w głowie
    że może byś uszkodzony bin w pamięci licznika, ale tego to jeszcze nie prubowałem robić niema na ten temat zbyt wiele wiadomości, jeśli ktoś coś wie na ten temat to proszę pisać a damy rade.
    Licznik to moto-meter auto '93rok
  • Poziom 22  
    100% bin z innego licznika.
  • Poziom 14  
    to mam rozumieć aby to zrobić musze wyjąć liczni a potem pamięć i zaprogramować nową właściwą Pozdrawiam
  • Poziom 22  
    podaj jaki silnik jaki rok i dokladny typ licznika ?
  • Poziom 14  
    a co z tym willemem jest nie tak nienadaje się czy co? a ceny?
  • Poziom 22  
    jest ok tylko za dużo zabawy z tymi podstawkami w ps32 sam automatycznie dostosowuje piny podstawki
  • Poziom 14  
    a widzisz na ten temat programatorów to ja musze sie przyznać że zawiele to niewiem muszę sie dowiedzieć poszukać jkiś instrukcji czy coś chyba źe masz cos pozdro

Dodano po 2 [minuty]:

noi na początek to coś nie zadrogiego zeby zasybko nie uszkodzić tak mi się wydaje dzięki za rady
  • Poziom 22  
    przejrzalem coś na temat willema i chyba bym go odradzal napięcia programowania są w nim ustawiane tymi niebieskimi switchami ,lepiej dolożyć i kupić jakiś calkowicie automatyczny programator.
  • Poziom 28  
    w liczniku monometer wysępowały pamięci z serji 93Sxx willem nieobsługuje takich pamięci i wychodzą póżniej cuda.za niedurze pieniądze kupisz x-proga i tym zrobisz
  • Poziom 14  
    moge się zgodzić z tobą ale widzisz ja dopiero zacznę tą gre, noi w pełni automatyczny to troszke kosztuje, myśle o zaczęciu od prostych pamięci bez immo bo słyszałem o takich a nieodrazu hop siup chleb do pieca, powoli nabierać wiadomości praktyki co i jak noi działać
  • Poziom 22  
    kup wlasnie x-prog niema w nim tylu gniazd co w willemie których i tak nie wykorzystasz, a i motorole zrobisz
  • Poziom 14  
    zaczne od zakupu tego x-proga a dalej zobaczymy