Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Program od pisania programów

02 Mar 2006 21:32 2654 7
 • Poziom 12  
  witam all ma mproblemik maly potrzebuje napisac jakis programik albo cos w tym stylu do zablokowania pewnej zeczy poniewarz brat przecholowuje z kompem a mianowicie z gierką chce zeby poprostu odpalała na 40 minutek max niewiem jak napisac programik do takiego czegos i niewiem czym to napisac jestem jeszcze swierzy w tych sprawach więc pytam o jakies rady i oprogramowanie do tego celu z góry wielkie dzięki

  Moderowany przez jankolo:

  Na początek proponuję zacząć od nauki ortografii. Za następny post z taką ilością błędów kolega zostanie ukarany

 • Poziom 12  
  Programy piszesz w taich programach:
  - Delphi
  - Pascal
  - C++(dla zaawansowanych)
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  Majtol napisał:
  Programy piszesz w taich programach

  Programy pisze się w językach programowania a nie w programach
  Majtol napisał:
  - Delphi
  - Pascal
  - C++(dla zaawansowanych)

  Z tego wynika, że Delphi i Pascal są językami programowania dla początkujących. Ciekawa teza. Poza tym, kolega zapomniał napisać "między innymi". Przecież języków programowania jest trochę więcej niż trzy.
 • Spec od komputerów
  Nie lepiej rozwiązać to w sposób mniej drastyczny, po prostu ustalić czas używania komputera przez brata ?
 • Poziom 43  
  Lub spowalniacz procesora np. typu CPUKiller lub podobny.
  http://www.geocities.com/SiliconValley/Sector/3648/
  A tak całkiem prywatnie, to proponuję Ci odstawić komputer i zabrać się porządnie za naukę ojczystego języka!
 • Poziom 12  
  no dobra język ojczysty to dla mnie obcy a ja nie napisałem tematu do propozycji językowo naukowych każdy się uczy na błędach a ten patafian co mnie zgłosił to czysty zjeb genetyczny albo mówiąc po polsku sk..yn bo każdy może mieć problem z ortografią i tak jest w moim przypadku a jak macie cos do mojego języka to wam zeskanóje papiery że mam obniżone wymagania i żadnej ortografi . Wracając do tematu programowania : brata nie idzie ograniczyć na żaden sposób bo wpadł w nałóg i musze zastosować coś drastycznego dla niego na życzenie rodziców . proszę o jakieś porady związane z tym tematem a nie innym i zapamiętać!! nawet mistrz może sie pomylić !! i nie lóbie kiedy zwraca mi sie uwagę bo wiem ze pisze z błędami K.P.W ??
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  1. Forum Elektroda jest forum polskojęzycznym i na mocy regulaminu obowiązuje pisanie w języku polskim, a nie podobnym do polskiego. Nie wiem, czy kolega zauważył, że korzystanie z Forum nie jest obowiązkowe.
  2. Dysortografia (bo chyba to kolega ma na myśli pisząc o papierach) jest chorobą, i jako taka powinna być leczona. Czy kolega leczy się i może nam przedstawić również dokumenty, że fakt leczenia ma miejsce? Jeżeli nie, to kolega jest po prostu leniem, a nie osobą chorą.
  3. Kolega nie lubi, jak mu się zwraca uwagę na to, co robi źle, a ja nie toleruję chamstwa i braku kultury. Dlatego też daję koledze czas na przemyślenie swojego postępowania. Blokuję koledze możliwość pisania na Forum do dnia 15 marca.
 • Spec od komputerów
  Fakt, że masz problemy z ortografią nie upoważnia Cię do obrażania i wyzywania innych.
  Nie interesuje mnie ile masz papierków z dys na początku bo w większości przypadków to sposób na obniżenie wymagań i nie ma żadnego przełożenia na stan rzeczywisty.
  Ludzie mający naprawdę problemy z dys* robią wszystko by tego prawie nie było widać, już na pewno nie chwalą się na publicznym forum, że mają na to papiery ...

  Wracając do tematu, skoro brata nie idzie ograniczyć w żaden sposób to macie problem wychowawczy a nie komputerowy.
  Dla mnie nie jest do pojęcia (mam dzieci) jak można sobie nie poradzić z tak błahym problemem ...
  Na każdy program zabezpieczający znajdzie się program odbezpieczający albo kolega, kawiarenka internetowa ...