Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierownica firmy Manta. Po podłączeniu pod USB nie rozpoznaje sprzętu.

jareksz 03 Mar 2006 20:02 2116 8
    jareksz
    Level 11  
    mam problem z kierownicą do komp. kierownica firmy manta po podłączeniu pod usb pisze że nierozpoznaje sprzętu w głowny koncentrato usb pisze że całkowite dostępne zasilanie 500mA a w instrukcji od kierownicy pisze zużycie prądu 600mA czy to ma wpływ na to że nie działa ps.podłączyłem pod playstation i działa proszę o porade ?
    jareksz
    Level 11  
    czy idzie coś z tym zrobić
    kamiesz
    Level 11  
    Podłącz tylko samą kierownicę, bez pedałów i zmiany biegów. Upewnij się że masz pasujący sterownik. Podłączanie do różnych portów USB też daje różne objawy.
    GallusAnonimus
    Level 30  
    I nie podłączaj jej do paneli przednich, przejściówek, przedłużek ani żadnych rozdzielaczy tylko bezpośrednio do tylnego gniazda USB względnie do aktywnego hub'a USB (takiego z własnym zasilaniem)

Zasilacz komputera także może mieć na to wpływ, bo z atrapami zasilacza zasilanie USB także jest lipne. Napisz nam jaki masz zasilacz i jaką płytę główną.
    jareksz
    Level 11  
    dziękuje za pomoc ale temat był poruszny 7-lat temu i kierownica juz nie istnieje
    GallusAnonimus
    Level 30  
    No tak... kamiesz odgrzebał, a ja ślepy nie spojrzałem na datę ;]
    Drohan1
    Level 2  
    Kolego mógłbyś mi powiedzieć jaki masz zasilacz do kieronicy manty ? chodzi mi 230v /600 mA czy jakies inne napie cie ?
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    jareksz wrote:
    dziękuje za pomoc ale temat był poruszny 7-lat temu i kierownica juz nie istnieje

Temat zamykam.