Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

unitra ws 432 , problem ze sluchawkami

wariacik 04 Mar 2006 13:29 876 4
  • #1 04 Mar 2006 13:29
    wariacik
    Poziom 9  

witam,
    czy ma ktos instrukcje do unitra ws 432, lub wie jak podlaczyc sluchawki do tego wzmacniacza? wzmacniacz mam podlaczony chinch do karty dzwiekowej a teraz chcialbym podlaczyc sluchawki do wzmacniacza. mam przejsciowke do sluchawek nie znam nazwy ale wyglada ona tak ,ze sluchawki od kompa wkladam w przejsciowke i ona ma takie wieksze wyjscie zeby podlaczyc do wzmacniacza.gdy podlaczam to nic sie nie dzieje dzwiek dalej leci przez glosniki a nie przez sluchawki.

0 4
  • #2 04 Mar 2006 14:04
    mrrudzin
    Poziom 39  

Głośniki powinny przestać grać, a dźwięk powinien pojawić się w słuchawkach. W instrukcji pewnie nic więcej nie napiszą.
    Czy masz ten amplituner "od początku" czy kupiłeś od kogoś? Może gniazdko się uszkodziło, i ktoś je "naprawił" czyli odłączył i podłączył kolumny na stałe.

0
  • #3 04 Mar 2006 14:59
    wariacik
    Poziom 9  

mam od poczatku . mam jeszcze 2 czesci do tego amplitunera (radio i kasety ) i przy czesci z kaset jest tez wejscie na phones + mikrofon .

0
  • #4 04 Mar 2006 16:02
    uglymaniek
    Poziom 16  

Koło gniazda słuchawkowego masz dwa przełączniki załączające pary kolumn (oznaczone chyba A i B). Należy je wyłączyć - i wtedy dźwięk powinien być słyszalny przez słuchawki.

0
  • #5 04 Mar 2006 18:58
    wariacik
    Poziom 9  

uglymaniek napisał:
    Koło gniazda słuchawkowego masz dwa przełączniki załączające pary kolumn (oznaczone chyba A i B). Należy je wyłączyć - i wtedy dźwięk powinien być słyszalny przez słuchawki.

dzieki, pomoglo

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo