Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Behringer DJX700 itp co o tym myślicie

04 Mar 2006 23:59 1903 9
  • Poziom 16  
    Witam.
    Mam taki temacik na temat tego miksera,z tego co juz czytałem na el to prawie wszyscy mają jakieś ale do behringera ,ale dlaczego ,tylko dlatego że jest produkowany w Chinah?.NIe wiem co ludzie chcą od tego ,bawiłem się na kilku mikserach behringera i spoko działają,mają ładne solidne wykonanie , a jednak wszyscy do poniżają, i całkiem nieźle brzmi,i mają bardzo atrakcyjną cenę:)i myślę nad kupnem DJX 700,jak ktoś na tym pracował to niech napisze co o tym myśłi ,(akurat tym modelem się nie bawiłem:) Ale tu chodzi o rynek, nie każdego stać na np Pioneerka , itd itp. a od czegoś trzeba zacząć.Dużo ludzi robi pranie mózgu i mówią zę jest do niczego a tak naprawde czy te kto tak mówi pracował na ich sprzęcie?
  • Poziom 15  
    Bierz Ten Mixer śmiało ja mam taki sam i nic mi sie z nim nie dzieje :) Jedyna ich wada to fadery ale na to też jest lek :) Kupujesz ''KONTAKT PR '' Dostępny na allegro i zanim zaczniesz użytkować mixerek pryśnij mu na faderki . Bedzie ci służył pare dobrych lat . Efektor średni ale zawsze jest :) Napewno bedziesz z niego zadowolony. W zupełności wystarcza do grania na imprezkach . Jednym słowem ja bym powiedział to są tanie mixery dla kogoś kto nie jest zbytno przy kasie. To jest tak samo jak z firmą głośników STX Robi dobre głośniki jak na swoją cene i ma wielu swoich zwolenników. To By Było Tyle :) Pozdrawiam Dj_SUCHAR

Behringer w tej cenie to bardzo dobry sprzęt :!: Ale i tak zaraz posypią sie posty bierz Numarka albo Reloop-a . Ja daje + Dla Behringera .

Aha jeszcze jedno odnośnie faderów . Niektórzy piszą żę moment siadają ;/ Pytanie ?? To co wy szarpiecie te fadery czy nogami gracie :D:D
  • Poziom 12  
    nie polecam tego miksera gdyż grałem z kumplem na impreze i on miał ten własnie mikser i nam się efektor powiesił i co? trza było jeszcze raz włączyć mikser. ja mam osobiście DJX400 no jakoś jeszcze obleci narazie innego nie potrzebuje tylko juz mi powoli crossfader czasami przebija a mikser ma rok a użytkowany był normalnie. Tak jak kolega Suchar powiedział że behringer jest dla ludzi o chudszym portfelu. Te miksery są do nauki w domciu no może na jakieś małe party ale jak chcesz mieć go na długie lata to lepiej wyłuż kase na coś lepszego np. Numark DXM 06. Takie jest moje zdanie. a z tymi faderami to jest prawda bo po roku uzytkowania tego miksera w noramlny sposób to fadery trza młotkiem przesuwać
    Pozdrawiam
  • Użytkownik obserwowany
    Osobiście się przekonałem,że DJX 700 ma niesymetryczne potencjometry - przynajmniej ten egzemplaż na któym grał mój kumpel.

Otóż położyliśmy Behringera DJX700 i pionka DJM 600 i podłączyliśmy odydwa do konsoli w ten sam sposób.Otóż przy przechodzeniu np. w basie od na maxa na minusie do maxa na plusie pionek szedł płunnie i idealnie a Behringer do zera w miare potem nic i od 3 bardzo mocno podbijał bas.Dodam tylko,zę nasz egzemplaż miał około 3 tygodni a pioneer ponad rok...

Efekty są jak dla mnie za krzykliwe - wolałbym kupić jakiś inny mixer + efektor dodatkowy...

Ogólnie nie jest to zły sprzęt bo moze TYLKO na sie takie egzemplarz trafił...

POZDRAWIAM :D .
  • Poziom 15  
    Podsumowując : Możesz kupić dobry sprzęt ale nie najlepszy a za jakość sie płaci . Ja ze swoim DJX 700 nie mam żadnych problemów chodzi super . Pozdrawiam :arrow:
  • Poziom 16  
    Zgadzam się z tobą SUCHAR125 , jak widziałem jak niektórzy z tego grają ,to mało gałek nie pourywają,a mam pytanie co do tego licznika bitów i tych diod wskazujących tempo nad faderem , jak to się zachowuje,można temu troche wierzyć,bo jak narazie to gram z winyli i na takim prostrzym mikserze i oczywiście wszystko na słuch, czy te liczniki ułatwią to w jakimś stopniu miksowanie:)?
  • Użytkownik obserwowany
    He no i prosze - bede miał prawdopodobnie DJX700 - sytuacja finansowa mnie do tego zmusza....Mam nadzieję,ze trafie teraz egz. bez wad - ja nie żyłuje mixera - na jedno wejście cd,drugie komp,trzecie mikrofoni gra tylko w domu jak jestem z 2 m-ce w roku to sie chyba nie posypie.

Wcześniej miałem konsole Yamahy i Mackiego i jakośnie mam zaufania do behringera ale niestety nie mam jasy na nic innego - od kiedy zacząłem studia to dół z kasą ...

WYPOWIADAJCIE SIE LUDZIE :D BO MNIE TEŻZACZĄŁ TEN TEMAT MĘCZYĆ ....
  • Poziom 11  
    Witam, jestem posiadaczem DJX700. Mikser wart jest swojej ceny jednak posiada kilka, dla mnie bolesnych mankamentów. Otóż pierwszy i najbardziej dokuczliwy, to szumy przy zwiększaniu poziomów na fader'ach- efekt który szczególnie się uwidacznia przy dużym poziomie głośności na wzmacniaczu. Nie jest to jednak dość uciążliwe ponieważ słychać to tylko przy cichej muzyce lub "na pusto". Druga rzecz - efektor. Pierwszy z nim kontakt może szokować, ze względu na brak synchronizacji z tempem, jednak po krótkim treningu można z niego wydobyć dość ciekawe dźwięki...Ktoś wcześniej pytał o licznik BPM. Automatycznemu nożna wiele zarzucić, ponieważ często poprostu "gubi się" ręczny czasem się przydaje gdy szybko chcemy wykryć i ustawić tempo. Co do wskaźnika synchronizacji (te diodki nad cross'em)- rzecz absolutnie nie potrzebna i źle działająca, chętnie bym to wyrzucił stamtąd. Reszta działa zadowalająco i naprawdę można coś na tym zagrać. Wspomnę jeszcze o pewnej ciekawostce (nie wiem czy to można nazwać wadą), a mianowicie regulator basu przy maksymalnym skręceniu ogranicza część pasma środkowego - trzeba się przyzwyczaić, bo nieraz można się 'przejechać'. To wszystko co od prawie roku ciągłego użytkowania zauważyłem. Mimo tego zachęcam do kupna, szczególnie jeśli potrzebujecie miksera z dużą liczą wejść i relatywnie taniego. Ja jestem zadowolony, zawsze jest lepszy od mojej samoróbki....
  • Poziom 16  
    Witam.
    Jak się zachowuje jego brzmienie , czy dźwięk jest czysty czy w trakcie miksowania są jakieś przydźwięki itp, jak oceniacie jego wykonanie ,raz widziałem ten model w sklepie i wygląda bardzo solidnie.aluminiowy panel itd, co jeszcze sądzicie o nim, cena jest bardzo atrakcyjna więc myśle że nie ma się co zastanawiać tylko kupować:)
  • Poziom 16  
    Kupiłem ten mikser i mam go już ponad miesiąc i jak narazie nie narzekam,jak za tą kasę to jest świetny z porównaniem funkcjonalności do innych, temat uważam za zamknięty