Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Który model wybrać Brandt WTN 061K czy Candy CTE 82TV?

05 Mar 2006 20:02 1419 5
  • Poziom 2  
    Oba modele są używane ale mało. Brandt ma 3 lata a Candy 1,5 roku. Czy ktos zna dokładniejsze parametry tych obu modeli, ich wady i zalety?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Brandta WTM 0611K moge kupic za 500pln lub nawet trochę taniej a Candy CTE 82TV za jakieś 650pln. Chodzi mi w tej chwili o szybki i tani zakup pralki otwieranej od gory o niewielkich rozmiarach. Co nie oznacza oczywiscie, że chce wstawić sobie jakiś złom. Czytalam to i owo na forum i dochodze do wniosku, ze nie ma idealnych pralek. O co jeszcze pytac sprzedajacego mi uzywana pralke?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    na twoim miejscu wybrałbym Brandta-znacznie solidniejsze wykonanie. przez 6lat pracowałem w autoryzowanym serwisie Candy także żadniej pralki CTxxx u siebie w domu niechciałbym widzieć, średnio co 1-1,5 roku do wymiany łożyska bębna, pękające i wibrujące betonowe obciążniki przeciwwag, samootwierające się bębny w czasie pracy, podzespoły elektryczne raczej dobre, wybór i tak należy do Ciebie pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Dzięki za pomoc. Ciągle jednak jestem w kropce.. chyba zdecyduje sie na model nie używany. Kupując używany model dużo się ryzykuje,że
    pralka może być awaryjna. Poczytałam troche o silnikach Brandta i o tym jak ludzie narzekają na bębny w tych modelach. Również modele Candy są wadliwe nie tylko pod tym względem. Chętnie dowiem się od Was więcej. Jeżeli ktoś może jeszcze podzielić się doświadczeniami to super. :D
    Pozdrawiam. Karolina